بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فراخوان نام نویسی انتخاب صادرکنندگان نمونه شهرک های صنعتی فارس

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: واحد های تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس برای شرکت در انتخاب صادر کننده برگزیده استانی سال 95 از 20 شهریورماه تا دهم مهرماه 96 مهلت دارند که با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران ثبت نام کنند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، مهران خاکساری افزود: شناسایی و تقدیر از صادر کنندگان نمونه در بیست و یکمین دوره انتخاب صادر کنندگان نمونه با هدف ﺗﺤﻘﻖ اﻫﺪاف ﺻﺎدراﺗﻲ و قدردانی از فعالان عرصه ﺻﺎدرات ﻛﺎﻻ و ﺧﺪﻣﺎت ﻏﻴﺮﻧﻔتی انجام می شود.

وی ادامه داد: صادرکنندگان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می توانند با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران و سامانه نمونش به آدرس nemoonesh.tpo.ir اقدام به ثبت نام کنند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت شهرک های صنعتی فارس بیان کرد: داوطلبان پس از مطالعه شرایط، ضوابط و معیارهای انتخاب صادر کنندگان نمونه سال می توانند به شکل الکترونیکی در سامانه مذکور ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.

او گفت: اخذ کد رهگیری از سامانه نمونش توسط متقاضیان الزامی است و دریافت اسناد و مدارک مشارکت کنندگان حقیقی و حقوقی بدون ارائه کد رهگیری امکان پذیر نخواهد نبود.

خاکساری  افزود: متقاضیان می توانند مدارک و مستندات خود را از 22 شهریور تا 15 مهرماه 96 به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی سال 95 مستقر در معاونت توسعه تجارت خارجی و امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس ارائه دهند.

وی  گفت:به اسناد و مدارکی که بعد از زمان تعیین شده، یا به شکل ناقص و قبل از انجام فرایند ثبت نام الکترونیکی به دبیرخانه کارگروه تحویل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

   1396/6/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share