بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اشتغال زایی برای 306 نفر در شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و عمل به اقتصاد مقاومتی، از ابتدای سال تا کنون برای 306 نفر در شرکت شهرک های صنعتی این استان اشتغال زایی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت با تاکید بر اینکه هدف گذاری و برنامه ایجاد اشتغال تا پایان سال برای هزار و 596 نفر است، اشتغال جدید ایجاد شده در طرح های صنعتی بالای 60 درصد برای 30 طرح صنعتی با اشتغال 400 نفر و ایجاد اشتغال جدید در خوشه های صنعتی برای 496 نفر را از برنامه های این شرکت تا پایان سال جاری عنوان کرد.

وی اشتغال ایجاد شده از طریق افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی زیر ظرفیت برای 19 واحد صنعتی با اشتغال 190 نفر، اشتغالزایی از طریق ساخت و ساز طرح های صنعتی به تعداد 52 طرح برای 170 نفر و اشتغال از طریق راه اندازی مجدد واحدهای غیر فعال برای 20 واحد صنعتی با هدف بکارگیری 340 نفر را از دیگر برنامه های شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی تا پایان سال 96 ذکر کرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی در خصوص اشتغال ایجاد شده از ابتدای سال تا کنون خاطرنشان کرد: در حال حاضر در حوزه ساخت و ساز طرح های صنعتی 31 نفر و در خوشه آبنبات 20 نفر مشغول به کار شده اند.

وحدت اشتغالزایی برای 50 نفر در خوشه فرش، بکارگیری پنج نفر در مرکز کسب و کار، ایجاد اشتغال برای 73 نفر در طرح های بالای 60 درصد، راه اندازی مجدد واحدهای راکد و اشتغال 95 نفر و تکمیل ظرفیت واحدهای صنعتی با اشتغال برای 35 نفر را از برنامه های این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و هدف گذاری سال 96، توصیف کرد

   1396/6/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share