بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
یشرفت 90 درصدی عملیات ارتقاء ظرفیت تصفیه‌خانه شهرک صنعتی سقز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان از پیشرفت قابل توجه 90درصدی عملیات ارتقاء ظرفیت تصفیه خانه شهرک صنعتی سقز و اتمام آن در سال جاری خبرداد 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کردستان ، شاهو حاجبی اظهار داشت: پروژه ارتقاء ظرفیت تصفیه خانه شهرک صنعتی سقز از جمله پروژه های در حال اجرا در استان کردستان است که هم اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی خاطر نشان کرد: این تصفیه خانه با سیستم دومدولی ، با ارتقاء مدول اول به 400 و ساخت مدول جدید با 650 متر مکعب در شبانه روز و مجموعا با ظرفیت یکهزار و 50 متر مکعب در شبانه روز ، با اعتباری حدود 27 میلیارد ریال در سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود .

حاجبی  گفت : عملیات اجرایی این پروژه از سال 94 آغاز شده است و فرآیند تصفیه آن به صورت لجن فعال از نوع سیستم تلفیقی بی هوازی و  هوادهی می باشد که کلیه عملیات ساخت و تجهیز آن به پایان رسیده و طی ماههای آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان هدف از ساخت و ارتقاء این تصفیه‌خانه را کمک به حفظ محیط زیست ، ارتقای سلامت و بهداشت و استفاده مجدداز  پساب تصفیه شده در صنعت و آبیاری فضای سبز شهرک صنعتی سقز عنوان کرد .

   1396/6/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share