بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید معاون رئیس مجلس ماداگاسکار از شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور

معاون رئیس مجلس ماداگاسکار بهمراه سفیر ایران در این کشور از شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور بازدید و با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان به گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم اظهار کرد: آمادگی کامل داریم تا در زمینه های مختلف در رابطه با توسعه صنعتی همکاری و خدمات مختلف به طرف خارجی ارائه کنیم.

وی افزود:  استان خراسان ویژگی های اقتصادی منحصر به فردی دارد و با توجه به منابعی که در اختیار داریم می توانیم رابطه دوسویه مطلوبی برقرار کنیم.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: تعامل و همکاری دوسویه بخش خصوصی دو کشور می تواند در استان زمینه مناسبی برای حضور سرمایه گذاری خارجی شده  و رشد و رونق بیشتر را در استان شاهد باشیم.

وی بیان داشت: مهمترین هدف ما برنامه ریزی جهت سرمایه گذاری مشترک در بخش صنعت و صنایع معدنی است زیرا ارزش افزوده بالایی را بدنبال دارد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های خراسان رضوی خاطر نشان کرد: از جمله خدمات ما مشاوره های کوناگون مانند اجرا در امکان سنجی، مکان یابی، ساخت و تکمیل شهرکهای صنعتی و فناوری و همچنین  ارائه خدمات مشاوره و اجرا در ساخت، تجهیز و بهره برداری صنایع مورد نیاز  و تامین ماشین آلات، تجهیزات، تکنولوژی مواد اولیه و محصولات مورد نیاز مادگاسکار و توسعه صنایع روستایی به آنها است.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه این کشور در حال توسعه است بستر مناسبی برای مراودات تجاری و سرمایه گذاری برای بخش خصوصی فراهم شده و سرمایه گذاری های خارجی یکی از مباحث مهم ما در استان بوده زیرا ارتباط با آن سبب جذب سرمایه گذار و رشد روزافزون اقتصادی صنعتگران را در پی خواهد شد.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share