بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ایجاد اشتغال پایدار در گرو حمایت و توانمندسازی صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یزد و جمعی از مدیران استان گفت: در شرایطی می توانیم در استان شاهد ایجاد اشتغال جدید و رونق کسب و کار باشیم که توجه و عنایت ویژه ای به صنایع کوچک و متوسط داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، سید مسعود عظیمی در این مراسم که صبح امروز و با حضور آیت ا... ناصری امام جمعه یزد برگزار شد، با اشاره به 21 مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک گفت: بیش از 92درصد صنایع استان را صنایع خرد، کوچک و متوسط با 60درصد اشتغال صنعتی و 40درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت تشکیل می دهد.

وی نقش صنایع کوچک در تحقق اقتصاد مقاومتی را  مهم  دانست و گفت :این صنایع کارکرد های مختلفی در زمینه های درون گرایی ،برون گرایی مردمی بودن ،اقتصاددانش بنیان و عدالت محوری دارند که این شاخص ها تجلی گر تحقق اقتصاد  مقاومتی است.

وی ادامه داد: یکی از کارهای مهمی که در دولت تدبیر و امید و با تلاش و پیگیری وزارت صنعت و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران انجام شد، فعال‌سازی واحدهای تولیدی و صنعتی بوده است.

عظیمی با بیان اینکه رونق بخشیدن به 319 طرح راکد و نیمه تمام اولویت این شرکت در سال جاری است اظهار داشت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز و با تحقق این امر بیش از 5 هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد خواهد شد.

وی همچنین از اعطای مشوق های جدید برای جذب سرمایه گذار در استان خبر داد و گفت: مشوقهای جدید برای جذب سرمایه گذاری در نظر گرفته شده به طوری که در مناطق کمتر توسعه یافته 5 درصد از هزینه حقوق انتفاع در شهرکها ونواحی صنعتی از سرمایه گذاران بصورت نقد و مابقی بصورت اقساط بلند مدت 36 ماهه دریافت می شود.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share