بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدافعان حرم پیشگامان پاسداری از انقلاب اسلامی هستند

به مناسبت ایام گرامیداشت هفته صنایع کوچک، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با خانواده شهید جهانی دیدار و کفتگو کرد.                                                                                                                          

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این دیدار اظهار کرد : یاد و خاطره شهدای والامقام مدافع حرم را زنده نگه داشتن و دفاع از ارزشهایی که آنها به خاطر آن شهید شدن باید سرلوحه و خط مشی ما باشد.

وی افزود: بصیرت و روحیه شهادت طلبی مدافعان حرم مثال زدنی است بخصوص که بیشتر آنها از نسل سوم انقلاب اسلامی هستند.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: شهدای مدافع حرم پیشگامان پاسداری از انقلاب اسلامی و  نماد بصیرت، عزت و افتخار آفرینی بوده و خواهند بود و راهشان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه خانواده های شهدای مدافعان حرم نباید مشکلی داشته باشند، تأکید کرد: از مهمترین برنامه های ما دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم است که بصورت مستمر و در جهت خدمت به آنان انجام می شود تا اگر مشکلی دارند رفع شود و بتوانیم خدمتگزاری کنیم زیرا کوچکترین کار ممکن است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم با جانفشانی و رشادت بی نظیر و بدون چشم داشتی، امنیت و آسایش را به مردم هدیه کردند و ما باید قدردان آنان باشیم و وظیفه خود را در قبال شهدا به نحو احسن انجام دهیم.

 وی در پایان گفت: تکریم خانواده های معزز و معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان یک وظیفه اصلی و همگانی است تا بتوانیم در قبال خون پاک شهدا و دفاع از آرمان هایشان بخوبی انجام وظیفه کنیم.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share