بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استاندار یزد: بانک ها سرعت بیشتری در پرداخت تسهیلات رونق تولید داشته باشند

استاندار یزد گفت: مسئولان بانک های استان بدون نگهداشتن بخشی از تسهیلات رونق تولید به عنوان بدهی قبلی واحدهای تولیدی و صنعتی و با عمل به قانون، سرعت بیشتری در پرداخت تسهیلات داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، سیدمحمد میرمحمدی در سی و هشتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با تأکید به اینکه نباید متقاضیان تسهیلات رفع موانع تولید را معطل کرد، یادآورشد: بخش عمده ای از واحدهای تولیدی استان سال 1395 متقاضی دریافت وام بانکی بودند، باید مشخص شود آیا اشکال رفع شده یا نه؟

وی با بیان اینکه کمیته های مربوط درخواست واحدهای تولیدی و صنعتی را به درستی انجام دهند، افزود: نتیجه کمیته بازرسی کار گروه این بود که برخی بانک ها تسهیلات پرداختی را برای بدهی قبلی برداشت کردند و واحدها نیز از این امر راضی بودند اما مقام های کشوری به دنبال پرداخت تسهیلات برای استمرار چرخه تولید و حفظ اشتغال موجود هستند.

استاندار یزد اضافه کرد: بانک ها در عین رعایت دستورالعمل ها و ضوابط مجموعه خود ، در پرداخت ها سرعت بیشتری داشته باشند و در کنار آن با رفع ضوابط دست و پاگیر در سال اقتصاد مقامتی ، تولید و اشتغال عملکرد بهتری ارایه کنند.

میرمحمدی با اظهار امیدواری نسبت به همکاری مجموعه های استان برای تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال انتخاب شد،گفت: این همکاری و همراهی ها می تواند موجب افزایش تولید و اشتغال و مقاوم تر شدن اقتصاد کشور و جلوگیری از آسیب های احتمالی در آینده شود.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان نیز در این جلسه گفت: از 428 فقره ثبت نام، بررسی اولیه 214 انجام شد و به واحدهایی که فقط مشکل نقدینگی دارند پرداخت می شود.

گفتنی است: در استان یزد سه هزار و 600 واحد پروانه‌دار در استان وجود دارد.

سال گذشته دو هزار و 103 واحد برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند که با پایش انجام شده به هزار و 250 واحد تسهیلات پرداخت شد.

سهمیه استان سال گذشته برای رفع موانع تولید 11هزار میلیارد ریال بودکه قرار است است امسالچهار هزار میلیارد تومان به این عدد اضافه شود.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share