بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
صدا و سیمای مرکز مازندران آمادگی معرفی توانمندی واحدهای کوچک و متوسط را دارد

در دیدار مدیرعامل و معاونین شرکت شهرکهای صنعتی با معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز تبرستان، بر روابط دوجانبه بین دو دستگاه، برای معرفی توانمندیهای واحدهای کوچک و متوسط تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در این دیدار که به مناسبت روز صنایع کوچک و روز خبرنگار برگزار شد گفت: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام‌گذاری شده،صداوسیمامی‌تواند با تبیین جایگاه صنایع کوچک و همچنین دستآوردها و توانمندی‌های این بخش عظیم، ظرفیت‌ها و پتانسیل استان رابه‌خوبی معرفی نماید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با تأکید به تعامل هرچه بیشتر دو دستگاه صداوسیما و شرکت شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: از هرگونه کمک به برنامه‌سازی و تهیه گزارش در حوزه صنعت و تولید دریغ نمی‌کنیم.

موسوی بیان داشت: مردم از فعالیت‌های صنایع کوچک و متوسط اطلاعات مناسبی ندارند و مساعدت و همراهی صداوسیما در معرفی واحدها و عملکرد و تولیدات واحدهای تولیدی، بسیار مهم و ضروری است.

وی تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، باید بستر برای تولید و ایجاد اشتغال پایدار و توسعه صنعت فراهم شود.

معاون اطلاعات و اخبارصداوسیمای استان نیز در این دیدار گفت: صداوسیمای مازندران آمادگی دارد تا فضای لازم برای همکاری با مجموعه تولید و صنعت را فراهم کند چراکه، فراهم نمودن شرایط مناسب در امر توسعه، اشتغال و رفع بیکاری، یکی از دغدغه‌های مشترک است.

احمدی بابیان اینکه ضرورت دارد تا ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان معرفی شوند اظهار داشت: تولید و گزارشات خبری و برنامه‌های متفاوت واحدهای تولیدی و صنعتی و معرفی قابلیت‌های استان، در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه رسانه، هزینه نیست و بازگشت سرمایه را در پی دارد تصریح کرد: کار صداوسیما، یک کار فرهنگی است و ما به‌عنوان یک رسانه،تلاش می‌کنیم تا واقعیت‌های استان به‌خوبی معرفی شود.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share