بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعطای مشوق های جدید به شرکت های دانش بنیان برای استقرار در شهرکهای صنعتی استان یزد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از اعطای تسهیلات و مشوق های جدید به شرکت های دانش بنیان علاقمند به استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، ذبیح ا... زارع ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک و در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، درصد پرداخت بخش نقدی قرارداد واگذاری اراضی شهرک‌های صنعتی به شرکت ها و موسسات دانش بنیان معرفی شده از سوی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: بخش نقدی قرارداد واگذاری اراضی در مناطق توسعه‌یافته از 30 درصد به 10 درصد و در مناطق کمتر توسعه‌یافته حداقل 5 درصد کاهش یافته و همچنین بخش اقساطی آن از 10 قسط به تعداد 14 قسط سه ماهه (مجموعاً 42 ماه) افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان در صدور ضمانت‌نامه توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در اولویت قرار دارند.

زارع ضمن تشریح وضعیت صنایع کوچک استان گفت: بیش از 92درصد صنایع استان را صنایع خرد، کوچک و متوسط با 60درصد اشتغال صنعتی و 40درصد سرمایه گذاری در بخش صنعت تشکیل می دهد.

وی در خصوص تعریف صنایع کوچک، متوسط و بزرگ گفت: بر اساس مصوبه شماره 85301/ ت 50936 هـ مورخ 28/7/93 هیات محترم وزیران صنایعی که دارای ظرفیت اشتغال زیر 50 نفر باشند را صنایع کوچک، صنایعی که تعداد کارکنان شاغل در آنها 50 تا 150 نفر باشد، صنایع متوسط و صنایع دارای بیش از 150 اشتغال را صنایع بزرگ نامگذاری می شود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی یزد در خصوص سایر حمایت های این شرکت از صنایع کوچک گفت: از جمله برنامه های مهمی که در سال جاری پیگیر آن هستیم شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی است که امیدواریم با همکاری صنایع و مجموعه علمی و دانشگاهی استان بتوانیم قدم های مثبتی را در این مسیر برداریم.

گفتنی است در حال حاضر ۱۰۵۹ واحد در 13 شهرک صنعتی، یک منطقه ویژه اقتصادی و 17 ناحیه صنعتی با اشتغال ۲۱ هزار و ۶۰۰ نفر در استان یزد فعالیت دارند.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share