بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار برگزار شد

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار تهران و با حضور مس فروش رییس سازمان صنعت معدن و تجارت وسرپرست شرکت شهرک های صنعتی تهران و جمعی از مدیران شرکت ها و صنایع استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران ، در ابتدای جلسه مس فروش با ارایه گزارشی از مصوبات و اقدامات نشست گفت: در پرداخت مستقیم تسهیلات تولید در سیستم بانکی تعداد یکهزار و ۱۶۷ مورد به ارزش ۱۴۴۲ میلیارد و ۳۵۴ میلیون تومان و در بخش سامانه ای تعداد ۴۹۲ مورد به ارزش ۴۱۶ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال چهار جلسه با حضور استاندار تهران برگزار شده است  و به طور کلی در ۴۱ جلسه ستاد ۲۵۳ مصوبه به دست آمده است که ۵۶ درصد مصوبات اجرا شده است که نشان دهنده رشد مناسبی در این بخش است.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی تهران با بیان اینکه تاکنون ۲۷۱۱ مصوبه در جلسات داشتیم تصریح کرد: این مصوبات مربوط به ۲۸۶۵ شرکت است که ۵۳ درصد اجرا شده است.

در ادامه مشکلات حدود ۱۰ شرکت در بخش های مختلف بانکی،مالیات و اقتصاد و دارایی و بیمه مطرح شد.

استاندار تهران گفت:  هماهنگی ها و تسریع در اجرای مصوبات قانونی جلسات از سوی بانک ها باید در دستور کار قرار بگیرد.

در این جلسه میزان فراوانی مشکلات شرکت ها در بخش تولید در زمینه مشکلات اقتصاد و دارایی ۷۶ مورد،تامین اجتماعی ۳۵ مورد و مشکلات بانک ها نیز ۱۴۱ مورد عنوان شد.

در این جلسه همچنین شرکت هایی با تولیدات قطعات پلیمری،محصولات دارویی،ماشین آلات تولید کفش،نوشابه،تابلوی صنعتی،کاشی و سرامیک،بیسکویت،توربین های بادی و رادیاتور مشکلات خود را مطرح کردند و استاندار تهران با بررسی مشکلات مطرح شده دستورات لازم به منظور هماهنگی دستگاه های بیمه،مالیات،دارایی و بانک ها در رفع مشکلات مطرح شده صادر کرد.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share