بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست هم اندیشی فرمانداران در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از نشست هم اندیشی  فرمانداران 28 شهرستان خراسان رضوی در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در حاشیه این نشست گفت : این گونه نشست های مستمر سبب هم افزایی بیشتر بین دستگاه های اجرایی و  مسئولین تصمیم گیرنده در استان می شود.

وی افزود : در این نشست خدمات قابل ارائه زیرساختهای عمرانی و خدمات مشاوره ای و نرم افزاری در حوزه صنایع کوچک  و شهرکهای صنعتی تشریح گردید.

وی تأکیدکرد: اولویت های مهم ما و بخصوص تامین زیرساخت ها با حمایت دولت یازدهم و حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران انجام شد.

در ادامه این نشست مهدی مروج الشریعه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ضمن تشکر از چنین نشستها و بازدید هایی گفت :  شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی خاستگاه سرمایه گذاران صنعتی است و با استقرار و تولید واحدهای صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی  شاهد رونق بیش از پیش در شهرستانهای استان خواهیم بود.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات ارتقا شاخص های توسعه ی اقتصادی استان، افزود: خواستار استفاده  حداکثری از اعتبارات برای کمک های فنی و اعتباری به منظور کمک به کاهش سود تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه ی منابع استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در راستای توسعه سرمایه گذاری ها و بهره برداری هر چه بیشتر از ظرفیت شهرک های صنعتی استان، می بایست تمامی دستگاه های خدماتی نسبت به تامین زیر ساخت های مورد نیاز شهرک ها، همکاری لازم را داشته باشند.

همچنین در ادامه سید جواد حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت:یکی اساسی ترین مسئولیت فرمانداران به عنوان روسای شوراهای تأمین استان استقرار و حفظ امنیت است.

وی افزود: مزیت اصلی نظام های  سیاسی و  دولت ها  این است  که ارتباط  خود  را با بخش عمومی جامعه سازماندهی کنند و بهترین محور کار برای انجام  این مهم  گسترش کمی و کیفی تشکل های غیر دولتی است.

حسینی در خصوص دوران تحول دولت یازدهم به دوازدهم نیز بیان داشت: در این دوران نباید کوچکترین خللی در ارائه خدمات به مردم ایجاد  شود و در این راستا فرمانداران نقش اصلی را بر عهده دارند.

در پایان گفتنی است دراین نشست معاون اجتماعی،سیاسی و امنیتی استان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت،مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان نیز حضور داشته و به سوالات فرمانداران نیز پاسخ ارائه کردند.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share