بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اختصاص اعتبارات استانی به شهرکهای صنعتی زمینه ساز رونق سرمایه گذاری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد گفت: تامین امکانات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیازمند اختصاص منابع استانی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، سید مسعود عظیمی در دیدار با فرماندار بافق با ذکر این مطلب گفت: تلاش فرمانداران در تامین منابع مالی برای انجام  فعالیتهای عمرانی در شهرکها و نواحی صنعتی  تامین امکانات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی را تسریع می کند.

وی افزود : فرمانداران نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در جذب سرمایه گذار صنعتی به شهرکها و نواحی صنعتی دارند.

فرماندار بافق نیز در این دیدار گفت : تمامی تلاش خود را برای جذب منابع استانی برای تامین امکانات زیربنایی شهرک صنعتی بافق و ناحیه صنعتی مبارکه انجام می دهد.

محمد زاده رحمانی ضمن اعلام آمادگی برای  جذب سرمایه گذار در شهرستان گفت: ایجاد زیرساخت های مورد نیاز سرمایه گذاری و تسهیل در روند صدور مجوزها برای سرمایه گذاری در راستای ایجاد اشتغال بایستی از اولویت های کاری مسئولان استانی و شهرستان باشد.

وی با بیان اینکه ایجاد رونق در مناطق کمتر توسعه نیازمند حضور بخش خصوصی است، اظهار داشت: ایجاد شهرکهای خصوصی غیردولتی یکی از راههای جذب سرمایه گذار و ایجاد واحدهای صنعتی کوچک و متوسط است.

زاده رحمانی با اشاره به علاقمندی بخش خصوصی به احداث شهرک غیردولتی مواد غذایی در شهرستان بافق گفت: در صورتی که بتوانیم فرآیندهای احداث این شهرک صنعتی در زمینه مواد غذایی را تسهیل کنیم می توانیم شاهد ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در زمینه استفاده از ظرفیت بالقوه شهرستان بافق در صنعت خرما باشیم.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share