بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
همکاری شرکت شهرک های صنعتی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس به منظور ارائه آموزش های مهارتی واحد های صنعتی فارس

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از همکاری این شرکت و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس،شاهپور قنبری در این جلسه ارائه آموزش های مهارتی به واحد های صنعتی را از مهمترین محورهای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت اعلام کرد و گفت:بر همین اساس ، درسال گذشته سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با انعقاد تفاهم نامه با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ،اجرای دوره های آموزشی مهارتی برای  شاغلان واحد های صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور را در دستور کار قرار داده است .

وی با بیان اینکه این تفاهم نامه در استان فارس نیز از نیمه دوم سال گذشته اجرایی شده است افزود:در قالب این تفاهم نامه  برگزاری دوره های آموزشی مهارتی متناسب با نیاز سنجی انجام شده برای 13رشته صنعت خاص انجام می شود.

 وی با اشاره به وسعت استان فارس و وجود 61شهرک  و ناحیه صنعتی در استان فارس گفت:متناسب با ظرفیت های موجود در استان ،تا پایان امسال برگزاری دوره های آموزشی برای بیش از 5هزار نفر برنامه ریزی و هدف گذاری شده است .

وی اضافه کرد:از زمان انعقاد این تفاهم نامه تاکنون 135دوره آموزشی توسط اداره کل فنی و حرفه ای استان برگزار و درقالب این دوره ها 2766نفر از فعالان صنعتی  آموزش های مختلف را فراگرفته اند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تصریح کرد: ارتقا سطح مهارت شاغلین در شرکتها و واحد های صنعتی می تواند باعث پویایی این واحدها شود و مطمئناَ این آموزش ها با نیاز سنجی دقیق خود می توانداثر بخش باشد که در این زمینه با تعامل و همکاری با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گام های موثری برداشته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شرکت های صنعتی با اشاره به اینکه مهمترین سرمایه بخش صنعت، نیروی انسانی است و بخش مهمی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، عدم آموزش صحیح نیروی انسانی است گفت: با اجرای این  تفاهم نامـه ، بستر مناسب برای آموزش مهارتی کوتاه مدت برای کارگران و فعالان  واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم می شود.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share