بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی از انتقال فناوری در واحدهای صنعتی کوچک استان

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی گفت : شرکت شهرکهای صنعتی  از انتقال فناوری در واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ؛ سیاوش وحدت  افزود : عارضه یابی و بررسی انتقال فناوری در واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان آغاز شده است.

وی تاکید کرد : تیم عارضه یابی از سازمان صنایع کوچک و شهرکهای ایران از واحدهای صنعتی مستقر  در شهرکها و نواحی صنعتی استان بازدید نموده و نسبت به شناسایی  واحدهای صنعتی واجد شرایط و عارضه های موجود و رفع آن با انتقال فناوری اقدام می کند.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ادامه داد : تا کنون 5 واحد صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی بجنورد و بیدک مورد بازدید میدانی تیم عارضه یاب  قرارگرفته اند.

وی بیان داشت : تیم عارضه یاب از ذینفعان خوشه های صنعتی فرش دستباف و آبنبات بجنورد نیز بازدید کردند.

سیاوش وحدت خاطر نشان ساخت : در صورت تفاهم بین واحد صنعتی و مراکز انتقال فناوری جهت رفع عارضه و عقدقرارداد انتقال فناوری ، شرکت شهرکهای صنعتی تا سقف 500 میلیون ریال از مبلغ قرارداد منعقده را برای هر واحد صنعتی حمایت می کند.

وی به اهمیت نوآوری در تکنولوژی و انتقال فناوری در واحدهای صنعتی اشاره و تاکید کرد : بیشتر واحدهای صنعتی  کوچک و متوسط برای استفاده از فناوریهای نو به عنوان منبع اصلی نوآوری ، با کمبود منابع مواجه هستند که این شرکت با حمایتهای ویژه از واحدهای صنعتی ، شرایط استفاده از تکنولوژیهای نو و فناوریهای پیشرفته برای توسعه و رقابت پذیری این واحدها را فراهم می آورد.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share