بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور چهار واحد تولیدی استان ایلام در نشست مشترک( B2B ) ایران و عراق

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از حضور چهار واحد تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان در نشست مشترک( B2B ) ایران و عراق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، مرتضی دارایی با اشاره به اینکه یکی از ماموریت ‌های سازمان صنایع کوچک و شرکت‌ شهرک ‌های صنعتی استان ها حمایت توسعه از صنایع کوچک است اظهار داشت:

وی  افزود: این اقدام در راستای اجرای سیاست حمایتی و به منظور بازاریابی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی ایلام و اجرای تفاهم نامه فی مابین، توسعه همکاری های مشترک و آشنایی با توانمندیهای ایران در زمینه تخصصی صنایع غذایی و ساختمان، بهداشتی و دارویی صورت گرفت.

وی یادآور شد: واحد فراشیمی ایلام تولیدکننده کامپاند و مستربچ، کوشاب غرب شباب تولیدکننده ماءالشعیر و آبمیوه، صنایع غذایی دلارام دهلران تولیدکننده کنسرو تن ماهی و شرکت سیف گستر دره شهر تولیدکننده انواع ترشیجات و شوریجات به نمایندگی از استان در این نشست حضور یافتند.

دارابی ادامه داد: با توجه به خروج کشور عراق از بحران این کشور  در زمینه اقتصادی شروع به فعالیتهای بیشتری خواهد کرد پس باید زمینه های همکاری بیشتر وتبادل نظرهای موثر ایجاد تا منجر به صادرت شود..

وی با بیان اینکه از مهمترین اولویت های این شرکت جذب سرمایه گذار است، اظهار کرد: تفاوت استان ایلام با دیگر استان های کشور داشتن ذخائر متعدد نفت و گاز  و کوتاه ترین فاصله با کشور عراق است که همین امر زمینه را برای سرمایه گذاری آسان فراهم می آورد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام مذاکره با تجار عراقی، بهبود شرایط اقتصادی کشور عراق ، تبادل نظرات و جذب بازار عراق از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست دانست.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share