بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور واحدهای تولیدی شهرکهای صنعتی قزوین در منطقه آزاد انزلی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: تعدادی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان از منطقه آزاد انزلی بازدید کرده و جلسات مشترک با مسئولان برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، " حمیدرضا خانپور " هدف از اعزام جمعی از واحدهای تولیدی را افزایش تعامل و استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد تجاری انزلی در جهت هماهنگی توسعه صادرات در بازار های خارجی علی الخصوص حوزه کشور های آسیای میانه (CIS) و اخذ غرفه نمایشگاهی بابت معرفی محصولات بیان کرد.

وی با اشاره به برش استانی برنامه های اقتصاد مقاومتی استان در حوزه صادرات واحدهای صنعتی کوچک اظهار داشت: در راستای حمایت از تولیدکنندگان محصولات داخلی و معرفی به بازارهای بین المللی با رویکرد صادرات محور و کمک به واحدهای تولیدی جهت شرکت در نمایشگاههای خارجی برای معرفی محصولات پرداخت یارانه 50 درصدی ( هزینه های حضور تا سقف 50 میلیون ریال در قالب برنامه نمایشگاههای مصوب )  از مهمترین برنامه های حمایتی این حوزه می باشد.

قابل ذکر است واحدهای تولیدی که در زمینه صنایع غذایی ( نوشیدنی ها ) ، لوازم والتحریر ، مواد بهداشتی و آرایشی و کشمش فعالیت می کردند در این بازدید حضور داشتند.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share