بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون استاندار بوشهر: شهرک صنعتی بوشهر به امکانات زیرساختی ارتباطات و فناوری اطلاعات مجهز شد

معاون استاندار بوشهر گفت: با مجهز شدن شهرک‌ صنعتی بوشهر به امکانات ارتباطات و فناوری اطلاعات، زمینه واگذاری تلفن ثابت بر بستر اینترنت به واحدهای صنعتی در این شهرک‌ فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر سعید زرین‌فر در مراسم افتتاح پروژه تلفن ثابت NGN و اینترنت پرسرعت شرکت صبانت در شهرک صنعتی بوشهر توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق ویدئو کنفرانس، با قدردانی از تلاش وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات و همکاری شرکت صبانت به ظرفیت مهم در شهرک صنعتی در امر سرمایه‌گذاری پرداخت و اظهار داشت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با توسعه زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی امکانات لازم برای افزایش تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری فراهم  می‌شود.

وی با تاکید بر نقش مهم توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی در حل مشکلات تولید‌کنندگان و توسعه سرمایه‌گذاری افزود: با توجه به اینکه شهرک‌های صنعتی، باید از امکانات زیرساختی مختلف برای زمینه سازی فعالانه  ‌کار و تولید برخوردار باشند این خدمات نوین ارتباطی و نسل جدید تلفن ثابت در نیمه نخست امسال در شهرک های صنعتی  بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

زرین‌فر با بیان اینکه  با مشارکت بخش خصوصی زیرساخت‌های ارتباطی در بوشهر ایجاد شد گفت: خوشبختانه شهرک صنعتی بوشهر نخستین شهرک صنعتی در ایران  است که به صورت هماهنگ  با دیگر نقاط ،دارای زیر ساخت  تلفن ثابت بر بستر اینترنت شد.

وی با بیان اینکه امکانات واگذاری تلفن ثابت همراه با خدمات اینترنت با پنهای باند مورد نیاز، در شهرک صنعتی بوشهر فراهم شد تصریح کرد: در شهرک صنعتی بوشهر2 بیش از 130 واحد صنعتی، تولیدی و خدماتی فعال وجود دارد که  امکان واگذاری تلفن ثابت بر بستر اینترنت به واحدهای صنعتی در این شهرک‌ صنعتی فراهم است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر، افزود: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده، بزودی سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی دیگر استان بوشهر به این امکانات مجهز می‌شوند.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share