بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در نشست با خبرنگاران استان گلستان عنوان شد: تشریح برنامه های اقتصاد مقاومتی حوزه معاونت صنایع کوچک

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان برنامه های اقتصاد مقاومتی این شرکت در سالجاری را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، سیدرضا مسلّمی عقیلی در  نشست با خبرنگاران استان اظهار داشت:  برنامه ریزی به منظور برگزاری 130 دوره آموزشی برای دو هزار و 595 نفر از شاغلین واحدهای صنعتی در حوزه های مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی طی سالجاری در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی افزود: تقویت خوشه های صنعتی و شبکه سازی و به هم رسانی کسب و کارها با تاکید بر واحدهای صنفی و بنگاه های تولیدی خرد، کوچک و متوسط، تقویت و توانمندسازی و توسعه بنگاههای خرد، کوچک و متوسط با هدف افزایش صادرات غیر نفتی آنها به میزان 2 میلیارد دلار و حمایت و تقویت شبکه های کسب و کار از طریق تقویت و توسعه مراکز مشاوره، خدمات کارآفرینی و کلینیک های کسب و کار و عارضه یابی بنگاه های کوچک و متوسط رئوس برنامه اقتصاد مقاومتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حوزه صنایع کوچک است که استان گلستان نیز بر اساس برنامه های ابلاغی به دنبال تحقق این برنامه ها است.

بهه گفته وی پیگیری شناسایی واحد های صادراتی، حمایت از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی و  برگزاری دوره های آموزشی نیز در راستای برنامه های اقتاد مقاومتی در سالجاری  صورت میگیرد.

مسلمی عقیلی یادآور شد:  کمک به EMC ها برای صادرات به عنوان واسطه، توسعه بازار کنسرسیوم های همگن، ارائه خدمات توسعه ای کسب و کار در راستای فعالسازی  واحدهای صنعتی ،  برگزاری 8 کلینیک کسب و کار در شهرکها و نواحی صنعتی استان گلستان ،آغاز پروژه توسعه خوشه طیور گلستان واجرای پروژه های بهبود پس از عارضه یابی واحدهای صنعتی از دیگر برنامه های اقتصاد مقاومتی حوزه صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی این استان است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: همچنین در سالجاری  تکمیل حلقه مفقوده خوشه فرش دستباف شامل، ایجاد BDSتخصصی طراحی فرش، و BDS آموزش تخصصی فرش در دستور کار این معاونت قرار دارد.

وی  ادامه داد: شناسایی و رفع نیاز فناورانه 5 واحد صنعتی و پیگیری آنها در طریق مراکز تخصصی ، علمی داخلی و خارجی از دیگر برنامه هایی است که در راستای اقتصاد مقاومتی در سالجاری انجام خواهد شد.

 

 

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share