بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تور صنعتی بازدید فعالان خوشه سنگ قم از نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ

جمعی از فعالان خوشه کسب و کار سنگ قم از نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ تهران بازدید کردند و با آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان در این بخش آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، مهندس امیر  طیبی نژاد در این رابطه اظهارداشت: جمعی از فعالان خوشه کسب وکار سنگ قم به همراه عامل توسعه این خوشه با حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ تهران ضمن بازدید از این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان در این بخش آشنا شدند.

وی هدف از این حضور و بازدید را برقراری ارتباط نزدیک واحدهای صنعتی استان با سایر تولید کنندگان وفعالان صنعت سنگ کشور برشمرد و افزود: با توجه به حضور تولید کنندگان وبازرگانان خارجی در این نمایشگاه فرصتی مناسب بوجود آمده بود تا با تبادل اطلاعات و دستاوردها، زمینه همکاری های بیشتر و نزدیکتر تولید کنندگان داخلی با طرف های خارجی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با بیان اینکه در سال جاری بدنبال فعال سازی تعدادی از واحدهای تعطیل در صنعت سنگ استان هستیم گفت: این گونه نمایشگاه ها می تواند بعنوان یک تسهیل کننده در انتقال دانش وفن آوری، ثبت سفارش و بیان توانمندی های واحدهای تولیدی و خدماتی عمل کنند و راهکارهای مناسب برای فعالسازی واحدهای راکد و نیمه فعال بدست آید.

وی با مثبت ارزیابی کردن نتایج این بازدید بیان داشت: عامل توسعه وفعالان خوشه در حاشیه بازدید خود نشست ها و گفتگو های تخصصی خوبی با طرف های خارجی و داخلی حاضر در نمایشگاه  برگزار کردند و برای دستیابی به برنامه های عمل و اجرایی کردن آن نیز در استان جلسات کارشناسی در واحدهای صنعتی راکد و یا با ظرفیت پایین درحال برگزاری است تا نتایج مورد نظر بدست آید.

طیبی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به تاثیرات حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه های بین المللی پرداخت وتوضیح داد: حرکت و دستاوردهای خوبی که طی دوسال گذشته در خوشه های کسب وکار سوهان و سنگ قم را شاهد بودیم بخش قابل توجهی از آن متاثر از همین نمایشگاههای داخلی و خارجی بود که به صورت بین المللی برگزار می شود. و ما بدنبال آن هستیم تا با استفاده از این ظرفیت برنامه های راهبردی سازمان صنایع کوچک در راستای افزایش صادرات را پیاده سازی کنیم.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share