بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
درخواست تسهیلات مالی 100 واحد تولیدی شهرک های صنعتی قم ثبت شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از ثبت درخواست تسهیلات مالی 100 واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی قم در سایت بهین یاب خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، مهندس امیر  طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: دومین مرحله ثبت نام و واگذاری تسهیلات مالی به واحدهای متقاضی در قالب طرح رونق تولید از خرداد ماه سال جاری آغاز شده است که واحدهای صنعتی نیازمند تسهیلات مالی می توانند با مراجعه به سایت بهین یاب درخواست خود را ثبت کنند.

وی با بیان اینکه تا امروز تعداد 132 واحد صنعتی استان برای دریافت 400 میلیارد تومان تسهیلات اقدام کرده اند افزود: از این تعداد واحد تولیدی 100 واحد آن در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر هستند که متقاضی دریافت 330 میلیارد تومان تسهیلات مالی برای افزایش تولید و اشتغال می باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قمبا بیان اینکه واحدهای صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و صنایع کوچک ومتوسط می توانند از مزایای در نظر گرفته شده بهره مند شوند توضیح داد:  متقاضیان می توانند درخواست خود را براساس اطلاعات خواسته شده در سایت بهین یاب به آدرس Behinyab.ir  ثبت کنند.

طیبی نژاد گفت: واحدهای صنعتی دارای توجیه فنی، مالی و اقتصادی، واحدهای دارای بازار فروش محصولات و عدم انباشت محصول در انبار، بنگاه های تولیدی متوقف و یا فعال کمتر از ظرفیت اسمی، واحدهای دارای طرح توجیهی فعالیت مجدد، واحدهای دارای اشتغال بالا، تولید کنندگانی که تسهیلات قبلی را در محل طرح عنوان شده هزینه کرده باشند و واحدهایی که بدلیل عدم وصول مطالبات خود از دستگاه های دولتی دچار مشکل شده اند از اولویت برخوردار می باشند.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share