بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فعالیت 850 واحد بهره‎بردار در شهرک‎های صنعتی زنجان

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: بالغ بر 850 بهرهبردار در شهرکهای صنعتی استان زنجان فعالیت میکنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی در جلسه نشست خبری اعضای ستاد برگزاری مراسم نکوداشت و تجلیل از مقام صنعتگران، معدنکاران و اصناف استان، اظهار کرد: طی سال گذشته 168 دوره آموزشی توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه دورههای برگزار شده شامل دوره‏های مهارتی، مدیریتی و کارآفرینی است، تصریح کرد: 12 تور صنعتی داخلی هم برای ذینفعان و کارکنان واحدهای صنعتی در استان زنجان برگزار شده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‏های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه 9 خوشه در دست شناسایی وجود دارد که از این تعداد خوشه های کفش و فرش اجرا شده است، اضافه کرد: امسال امکانسنجی خوشه چاقو در استان انجام میگیرد و این خوشه وارد فاز توسعه‏ای خود خواهد شد.

احمدی همچنین با تاکید بر اینکه 106 میلیون دلار از مجموع صادرات استان مربوط به صنایع کوچک مستقر در شهرکهای صنعتی میشود، یادآور شد: در سالجاری بر اساس برنامهریزی‏ها 200 هزار دلار هم بر این رقم افزوده خواهد شد.

وی از برگزاری نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک در هفته صنایع کوچک خبر داد و گفت: این نمایشگاه روش خوبی برای نمایش توانایی صنایع استان زنجان خواهد بود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان به فعالیت خوب خوشه فرش در استان اشاره کرد و افزود: برگزاری دورههای مختلف آموزشی، بافت فرش المان استان و ... از جمله اقدامات در این حوزه است.

 

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share