بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید برجایگاه تاثیرگذار امامان جمعه و جماعات در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

نخستین جلسه کمیته بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک در شرکت شهرک های صنعتی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، مهندس امیر  طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در این رابطه طی سخنانی اظهارداشت: براساس تصمیم شورای فرهنگ عمومی کشور 21 مرداد بعنوان روز حمایت از صنایع کوچک نامگذاری شده و در تقویم رسمی کشور نیز درج گردیده است.

وی افزود: در راستای بزرگداشت این روز و از سوی دیگر تشریح وظایف، برنامه ها و دستاوردهای شرکت شهرک های صنعتی استان قم کمیته ایی با عنوان کمیته بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک و با حضور معاونین و مدیران صنایع کوچک، اداری، مشاوران و دبیری روابط عمومی شکل گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم خاطرنشان ساخت: این کمیته بدنبال آن است که با پیش بینی برنامه های متنوع و بهره گیری از ظرفیتهای رسانه ایی استان در روزهای منتهی به 21 مرداد نسبت به تبیین جایگاه و اهمیت صنایع کوچک در امر اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال پایدار بپردازد.

وی در ادامه به بیان ویژگیهای صنایع کوچک پرداخت و تصریح کرد: توجه رهبر انقلاب به صنایع کوچک در ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و لزوم تقویت صنایع کوچک در سخنان ابتدای سال ایشان در حرم رضوی همگی بیانگر تاثیرگذاری منحصر بفرد صنایع کوچک در اقتصاد کشور است و مهم‌ترین هدفی که امسال باید مورد توجه مسئولان و مردم قرار بگیرد اهتمام ویژه برای تقویت تولید داخلی  با حمایت از صنایع کوچک عنوان است.

طیبی نژاد بهره گیری از ظرفیت های رسانه ملی، رسانه های دیجیتال و خبرگزاری ها، رسانه های مکتوب وشبکه های مجازی را برای ترسیم نقش صنایع کوچک خواستار شد و یادآور شد: یکی از ظرفیت هایی که می تواند در ایجاد تولید و اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی نقشی تاثیر گذار و مثبت داشته باشد جایگاه امامان جمعه وائمه جماعات است که امسال به صورت ویژه مورد توجه این شرکت در استان قرار خواهد گرفت.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share