بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس از پایان نامه های دوره های تحصیلات تکمیلی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس از اجرای طرح حمایت از پایان نامه های دوره های تحصیلات تکمیلی شامل دکترا ،فوق دکترا و کارشناسی ارشد در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی فارس شاهپور قنبری  افزود: این طرح به منظور دستیابی به اهداف سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برای استفاده از توان علمی دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی در زمینه های مختلف مورد نیاز صنایع کوچک، می شود.

 وی توسعه همکاری های علمی – پژوهشی بین دانشگاهها و صنعت، شناسایی و معرفی استادان و دانشجویان مستعد و علاقه مند در زمینه های مرتبط ، استفاده از نظرات و تخصص آنها و هدایت و بهره برداری از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی برای حل مشکلات صنایع کوچک و استفاده از ظرفیت های قابل توجه دانشگاهها در این زمینه ها را از جمله اهداف اجرای این طرح بیان کرد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس تصریح کرد: بر اساس این طرح، از پایان نامه های کارشناسی ارشد تا سقف 20 میلیون ریال، دکتری تا سقف 40 میلیون ریال، فوق دکتری تا سقف 60میلیون ریال و پایان نامه های دانشجویان ایرانی در مقطع دکتری در خارج از کشورنیز  تا سقف 40 میلیون ریال حمایت خواهد شد.

 وی اضافه کرد: موضوعات پایان نامه ها باید از بین اولویت های تحقیقاتی و مطالعاتی اعلام شده توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و شرکت شهرک های صنعتی فارس باشد تا علاوه بر رفع مسائل و مشکلات، راهکارهای جدید برای توسعه و حمایت یا رفع معضلات عمومی صنایع کوچک باشد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس توجه به مشخصات اقلیمی و جغرافیایی و منابع انسانی و مزیت های منطقه ای و ملی در طرحهای توسعه ای از جمله دیگر ویژگیهای پایان نامه بیان کرد.

قنبری تصریح کرد: متقاضیان باید با مراجعه به شرکت شهرکهای صنعتی فارس و ارائه مدارک لازم و تکمیل فرم درخواست، موضوعات پایان نامه را مطرح و پس از آن موارد در کمیته بررسی پایان نامه مطرح و سپس انتخاب خواهد شد. وی با بیان اینکه تاکنون از پایان نامه های مختلفی توسط این شرکت حمایت شده است  افزود: موارد مرتبط برای موضوعات پایان نامه ها در شرکت شهرکهای صنعتی فارس موجود است و متقاضیان می توانند با مراجعه به این شرکت از این موضوعات آگاهی یابند.

   1396/3/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share