بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فراهم شدن حضور واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در فرابورس و بورس کالا

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از فراهم شدن حضور واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در فرابورس و بورس کالا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید و حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران زمینه حضور واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی در فرابورس و بورس کالا فراهم شده است.
وی افزود: با توجه به شرایط مختلفی که دریافت تسهیلات بانکی دارد فرابورس برای تامین نقدینگی و رونق بیشتر واحدها جایگزین مطلوبی است.

 وی ادامه داد: تأمین مالی از مهمترین این سیاست ها است که برای حمایت از سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی انجام می شود.
مهدی زاده مقدم با اشاره به مزایای بورس کالا و فرابورس عنوان کرد: معرفی و تبلیغات در تابلوی بورس به صورت رایگان در کنار شرکت های معتبر، امکان انتشار انواع اوراق قرضه، اعتبار بخشی به شرکت و سهامداران آن و امکان انتقال مالکیت سهام برای شرکت ها در حداقل زمان و هزینه، بخشی از مزایای حضور واحدهای کوچک و متوسط در بورس است.
وی اضافه کرد: یکی از مهمترین شروط ورود واحدها به فرا بورس داشتن شفافیت مالی و اطلاعاتی است که باید دقیق باشد.
وی با توجه به اینکه 95 درصد از واحدهای استان جزو صنایع کوچک و متوسط هستند خاطر نشان کرد: این واحدها می توانند جهت تسریع در فروش محصولاتشان در بورس کالا حضور و از مزایای آن بهره مند شوند.
وی در پایان گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به حوزه صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی و یا تماس با شماره تلفن 37001330 آمادگی خود را برای حضور در فرا بورس و بورس کالا اعلام کنند.

   1396/3/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share