بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فعالسازی واحدهای راکد در شهرکهای صنعتی قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از حمایت فکری، آموزشی و نرم افزاری کلیه دستگاه های استان از واحدهای صنعتی راکد، پس از فعالسازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی­نژاد در نشست کارگروه فعالسازی واحدهای راکد و نیمه تعطیل اظهارداشت: احیاء واحدهای تولیدی به صورت ویژه در دستور کار شرکت شهرک های صنعتی و مسوولان استان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه برای راه اندازی مجددواحدهای صنعتی از توان و داشته های خودمان استفاده خواهیم کرد افزود: درست است که بسیاری از مشکلات پیش روی واحدهای صنعتی متاثر از حوادث و اقدامات سال های گذشته از جمله تحریم های ظالمانه است ولی معتقدیم می توانیم و باید بتوانیم با تکیه بر توان و داشته های خودمان در داخل نسبت به فعالسازی واحدهای راکد ونیمه تعطیل اقدام کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در این نشست که رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، مدیرعامل بانک صنعت و معدن استان، نمایندگان دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، انجمن سنگ و عامل توسعه خوشه سنگ قم حضور داشتند با اشاره به بررسی مشکلات سه واحد صنعتی تیزسنگان، پلاک سنگ و مانتل در استان، خاطرنشان ساخت: با بررسی های صورت گرفته و طی نشست های متعدد راه کارهای خروج این واحدها از وضعیت موجود شناسایی شد و با جدیت بدنبال رفع و یا کاهش آنها برای به حرکت درآمدن چرخ این واحدها هستیم.

طیبی نژاد اضافه کرد: این عزم جدی از سوی مسوولان سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران وجود دارد و امروز نیز شاهد شوق سرمایه گذاران و مدیران واحدهای صنعتی برای ورود جدی تر به عرصه تولید هستیم که نشان از اعتماد و روحیه امید ایشان نسبت به خدمتگذاران خود در عرصه صنعت و تولید هستند.

وی با بیان اینکه شرکت شهرک های صنعتی قم با تمام ظرفیت نیروی انسانی، زیرساختی و دانش فنی خود حامی و پشتیبان سربازان جبهه تولید و اشتغال کشور است گفت: این شرکت با حرکت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت و برنامه های راهبردی سازمان صنایع کوچک به سوی رونق تولید و اشتغال استان حرکت می کند.

طیبی نژاد در ادامه ظرفیت سازی صورت گرفته در خوشه های کسب وکار قم را مد نظر قرار داد و بیان داشت: ایجاد کنسرسیوم های صادراتی، حضور در فرابورس، آموزش، شناسایی بازارهای جدید منطقه ای و فرا منطقه ای و حضور جدی و مستمر در نمایشگاه های بین المللی را از مهمترین اقدامات حمایت این شرکت و خوشه کسب وکار سنگ قم از واحدهای مذکور پس از شرو ع مجدد فعالیت عنوان کرد.

   1396/3/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share