بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری 10 جلسه کمیته پایش قرارداد های راکد در شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس در سال جاری

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از برگزاری 10 جلسه کمیته پایش قرارداد های راکد در این شرکت از ابتدای امسال  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، شاهپور قنبری افزود: برگزاری جلسات کمیته پایش از سال گذشته  و در راستای برنامه های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به منظور حمایت حداکثری از صنایع و کمک به راه اندازی واحد های راکد در دستورکار این شرکت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه امسال نیز  تعامل حداکثری با صنعتگران و پیگیری جدی توسعه و تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی از راهبردهای مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است، اظهارکرد:‌ با برگزاری مستمر این جلسات، علاوه بر ساماندهی وضعیت زمین‌های واگذار شده بلاتکلیف شهرک‌های صنعتی، وضعیت طرح‌های نیمه تمام نیز بررسی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح پایش زمین‌ها و قراردادهای راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان سال  با جدیت دنبال می‌شود، افزود: مهمترین هدف این طرح تعیین تکلیف وضعیت زمین‌های واگذار شده راکد بود که با تشکیل کمیته‌ای متشکل از  نمایندگان  خانه صنعت، معدن و تجارت، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی و نیز شرکت شهرک‌های صنعتی  موردبررسی و پیگیری قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون با برگزاری 10جلسه  این کمیته، به وضعیت 98 سرمایه گذار رسیدگی شده، تصریح کرد: در هر جلسه با حضور صاحبان زمین‌ها، قراردادهای راکد به دقت مورد بررسی قرارمی گیرد و کمیته سه نفره در خصوص فسخ و یا ادامه قرارداد نظر خود را اعلام می کند.

قنبری اظهار داشت با برگزاری این جلسات 60سرمایه گذار متعهد به تداوم امر سرمایه گذاری  شده اند و مقرر شد طی برنامه زمان بندی اقدامات خود را نسبت به ساخت و ساز و بهره برداری از واحد های تولیدی و صنعتی انجام دهند و پرونده 38 گذار نیز به هیات داوری و حل اختلاف ارجاع شده است.

قنبری گفت: با بررسی‌های انجام شده اطلاعات جامعی به دست آمده که در تصمیم‌ گیری‌های آتی برای صنعت و تولید استان بسیار ارزشمند و تأثیر گذار خواهد بود.

وی در پایان اظهار داشت :از ابتدای سال 1395تاکنون 54جلسه کمیته پایش برگزار شده است.

   1396/3/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share