بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بررسی مشکلات ۹ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران

جلسه ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید استان، با حضور معاون همآهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیران دستگاه‌های اجرایی، مدیران بانک‌ها و صاحبان شرکت‌های تولیدی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، حسن خیریان پور در این جلسه با تسلیت ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) یادآور شد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال، جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در راستای رونق تولید و اشتغال، مورد اهتمام جدی همه مدیران است و باید بصورت هفتگی و مستمر برگزار شود.

معاون استاندار بر تقویت نگاه گره‌گشایی و حل مشکلات واحدهای تولیدی در سال اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و گفت: در رفع موانع تولید، تعامل دستگاه‌های متولی و بانک‌های عامل ضرورت دارد و بحمداله در مازندران این همراهی تاکنون مطلوب بوده است.

خیریان پور با اشاره به اینکه رونق اشتغال و بهبود فضای کسب‌وکار از منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات رئیس‌جمهور است خاطرنشان کرد: برای رفع برخی مشکلات تولید، باید بین واحدهای تولیدی و دستگاه‌های خدمات رسان تعامل بیشتری برقرار باشد.

وی تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل بر اساس قانون، موظف به اجرای مصوبات ستاد تسهیل هستند و باید با جدیت مصوبات را پیگیری نمایند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت: اجرای مصوبات جلسه ستاد تسهیل موجب بهبود فضای کسب‌وکار و ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد.

موسوی بیان داشت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و برطرف نمودن موانع و مشکلات بخش تولید و صنعت، زمینه رونق اقتصادی و توسعه استان را فراهم می‌کند.

لازم به توضیح است، مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شرکت چوب و کاغذ مازندران، گروه صنعتی اندیشه، مرغداری تیرنگ، کیمیا جوجه، خزر برق ساحل، دیوار ساروج، خزر ترانسفو، پارس طیور آسیا و شرکت هنرمند موردبحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای برون‌رفت از مشکلات اتخاذ شد.

   1396/3/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share