بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از طرح های نیمه تمام با برگزاری کارگروه پایش واحدهای صنعتی

معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: جلسه کارگروه بررسی و پایش قراردادهای راکد در راستای حمایت و مساعدت از طرح‌های نیمه‌تمام و واحدهای راکد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، نیما دارایی در دوازدهمین جلسه کارگروه پایش قراردادهای راکد که در سالن جلسات شرکت برگزار شد اظهار داشت: این کارگروه باهدف صیانت از کارآفرینان و پیشگیری از ارجاع پرونده قراردادهای راکد و غیرفعال به هیئت داوری برگزار می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: کمیته پایش قراردادهای راکد، بر اساس دستور وزیر صنعت و تأکید مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مبنی بر تعیین تکلیف واحدهای راکد انجام می‌شود و آن دسته از سرمایه‌گذارانی که زمین از شرکت دریافت نمودند ولی تاکنون به دلایلی نتوانستند طرح را اجرایی کنند، موردبررسی قرار خواهند گرفت.

دارایی دریافت زمین برای راه‌اندازی طرح تولیدی و صنعتی یکی از اصلی‌ترین نیاز سرمایه‌گذاران دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کمبود زمین در استان و عدم اجرای طرح، دریافت نکردن پروانه ساختمانی، نبود ساخت‌وساز، دریافت نکردن پروانه پایان کار و بدهی حق شارژ ازجمله تخلفات طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که در این کارگروه موردبررسی قرار خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در دوازدهمین جلسه کارگروه بررسی و پایش قراردادهای راکد که با حضور اعضاء برگزار شد، پرونده 5 قرارداد راکد موردبررسی قرار گرفت و پس از استماع اظهارات طرف قرارداد و اعضای کارگروه، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

   1396/3/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share