بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری آئین کلنگ زنی جاده دسترسی به شهرک صنعتی شماره 5 اهواز

کلنگ احداث جاده دسترسی به شهرک صنعتی شماره 5 اهواز به طول 6 کیلومتر بر زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، استاندار خوزستان در این آئین که چهارشنبه ( 27 اردیبهشت ) با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندار اهواز و جمعی از مدیران استانی برگزار شد اظهار کرد: شهرکهای صنعتی همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده اند و در سال جاری نیز که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام دارد این مراکز از اهمیت دو چندانی برخوردار هستند لذا تأمین زیرساخت های مورد نظر مانند جاده های دسترسی باعث جذب سرمایه گذار، رونق تولید و افزایش اشتغال خواهد بود.

"غلامرضا شریعتی" ادامه داد: شهرک صنعتی شماره 5 اهواز با توسعه در نظر گرفته شده حدود 700 هکتار مساحت داشته و با توجه به تأمین زیرساخت هایی همچون آب، برق، گاز و .. و همچنین جاده دسترسی که امروز عملیات احداث آن رسماً شروع می شود  واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری تسریع می یابد ، در حال حاضر برای واگذاری 30 هکتار زمین مجوز اخذ شده است.

در ادامه، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان بیان کرد:عملیات احداث جاده دسترسی به شهرک صنعتی شماره 5 اهواز در دو مرحله زیرسازی وساخت دو پل روگذر برای اتصال به جاده موجود و راه آهن در بازه زمانی 12 تا 18 ماه اجرا و به بهره برداری خواهد رسید که البته زیرسازی این جاده تا سال آینده به اتمام خواهد رسید.

"اخلاق محمدیان" افزود: با احداث این جاده مشکل اصلی شهرک به منظور جذب سرمایه گذار حل خواهد شد و می توان شاهد رشد مطلوبی در روند تولید، اشتغال و صادرات و گرایش سرمایه گذاران نسبت به حضور در این شهرک صنعتی بود.

وی خاطر نشان کرد: در شهرک صنعتی شماره 5 اهواز تاکنون 9 فقره قرارداد منعقد و قریب به 29 هکتار واگذاری زمین صورت پذیرفته است.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share