بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آغاز فصل جدیدی از واگذاری شهرک صنعتی ورزقان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از آغاز فصل جدیدی از واگذاری شهرک صنعتی ورزقان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، سیدمرتضی نیرومند اسکویی در نشست مشترک با نماینده مردم و فرماندار شهرستان ورزقان اظهار کرد: شهرک صنعتی ورزقان با 62 هکتار زمین در اختیار و 33 هکتار زمین قابل واگذاری فرصت جدیدی از سرمایه گذاری صنعتی را در این منطقه فراهم نموده است.

وی سیاست گذاری توسعه صنعتی استان را حمایت از سرمایه گذاری در نقاط مختلف استان به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته ذکر کرد و افزود: بر این اساس سهم نقدی واگذاری حق انتفاع در شهرک های تقاضا محور به 25 درصد و در شهرک های صنعتی مناطق کم تر توسعه یافته تا پنج درصد کاهش یافت.

نیرومند خاطر نشان کرد: در نتیجه این اقدام میزان واگذاری زمین در شهرک صنعتی ورزقان از دو هزار و 300 متر مربع به بیش از 30 هزار متر مربع در سال 1395 افزایش یافت.

وی افزود: در حال حاضر 21 قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران در شهرک صنعتی ورزقان منعقد شده است و چهار واحد فعال در آن نیز از کلیه امکانات زیرساختی بهره مند هستند.

وی ادامه داد: استقبال برای سرمایه گذاری در این شهرک از اواخر سال گذشته افزایش یافته و شاهد ورود سرمایه گذاران جدیدی برای فعالیت در این شهرک و ایجاد اشتغال هستیم.

نیرومند اسکویی اضافه کرد:‌ دولت حمایت های ویژه ای از سرمایه گذاری در مناطق کم برخوردار دارد و در این راستا علاوه بر اعمال معافیت های مالیاتی ویژه در شهرک صنعتی ورزقان سهم آورده اولیه سرمایه گذاران برای واگذاری حق انتفاع تا پنج درصد کاهش داده می شود.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share