بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی تربت حیدریه1

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی تربت حیدریه1 خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در حاشیه این نشست و با اشاره به اجرای اصل 44 قانون اساسی و اجرای قانون واگذاری و اداره امور شهرکها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی گفت: تجهیز و تکمیل زیرساخت های شهرکها و نواحی صنعتی مهمترین وظیفه و اولویت ماست و تمام تعهداتی که بر عهده شرکت بوده بصورت برنامه ریزی شده انجام و در سال جاری هم به همین روش اجرا خواهد شد.

وی افزود: واگذاری شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم نموده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرکهای صنعتی با دقت تر عمل کنند.

مهدی زاده مقدم بیان داشت: در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مسائل شهرک ایفا کنید.

مهدی زاده مقدم درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی اظهار داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این شهرک فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در حال حاضربا استقرار 20 واحد صنعتی بهره برداری شده و بالغ بر 384 نفر مشغول به کاراست.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share