بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
عدم افزایش حق بهره برداری شهرک های صنعتی قم در نیمه اول سال

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از عدم افزایش حق بهره برداری زمین شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی­نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید و اشتغال و همچنین برنامه ها و سیاست های راهبردی دولت، هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی قم طی نشستی با عدم افزایش حق بهره برداری زمین در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی قم موافقت کرد.

وی این اقدام را حرکتی مهم و ارزشمند در راستای حمایت از تولید و اشتغال ایرانی برشمرد و توضیح داد: در اواخر سال گذشته سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران بمنظور اجرای فرامین رهبر انقلاب، اقدام به واگذاری بخشی از اختیارات و تصمیمات خود به شرکت های استانی با هدف بررسی نیازهای منطقه ای سرمایه گذاران و تصمیم سازی متناسب با شرایط منطقه نمود که این تصمیم نیز برآمده از همین اقدام بوده است.

طیبی نژاد با بیان اینکه با اختیارات واگذار شده به شرکت های استانی امیدوار به ایجاد فضایی مناسب تر نسبت به گذشته برای حضور سرمایه گذاران در استان قم باشیم افزود: برای حمایت از بخش خصوصی در نیمه اول سال جاری قیمت حق بهره برداری زمین در تمام شهرک ها و نواحی صنعتی قم همانند سال 95 محاسبه خواهد شد و در کنار ان برای حمایت بیشتر از سرمایه گذاران پیش پرداخت نقدی حق بهره برداری شهرک های صنعتی سلفچگان، ثامن الائمه(ع) قنوات، الغدیر وICT به 20 درصد از کل کاهش یافت. و برای نواحی صنعتی نیز این مبلغ 15 درصد در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با بیان اینکه شرایط فراهم شده طی چند سال اخیر برای حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی از ابتدای انقلاب تا کنون بی سابقه بوده است گفت: معافیت های مالیاتی شهرک های صنعتی قم حتی شهرک های در شعاع 120 کیلومتری تهران، بخشش تا 90 درصدی معوقات واحدهای تولیدی، افزایش صددرصدی ظرفیت برق شهرک ها و نواحی صنعتی قم، افزایش 50 درصدی ظرفیت آب شهرک های صنعتی علی رغم وضعیت و محدویت های منابع آبی قم، و دهها برنامه دیگر نشان از شرایط ایده آل و بی سابقه حمایتی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان قم دارد.

وی در پایان از سرمایه گذاران دعوت کرد این شرایط بوجودآمده را مغتنم شمرده و برای استقرار واحد های تولیدی و صنعتی خود در شهرک های صنعتی اقدام کنند.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share