بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری تور صنعتی واحدهای تولیدی لرستان از مجتمع پتروشیمی شازند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان  لرستان از برگزاری تور صنعتی یک روزه با حضور مدیران واحدهای صنعتیپایین دستی پتروشیمی مستقر در شهرکهای صنعتی این  استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: این تور صنعتی با هدف آشنایی صنایع پایین دستی با صنایع بالا دستی پتروشیمی و آشنایی بین بنگاهی واحدهای صنعتی و همچنین تجمیع کردن  صنایع مذکور با رویکرد خوشه ای است.

وی با اشاره به اینکه استان لرستان و به خصوص شهرکهای صنعتی استان دارای ظرفیت های بسیار خوبی برای تولید و توسعه صنایع پتروشیمی می باشد، افزود:  در تور صنعتی مذکور تعداد 20 نفر از مدیران واحدهای صنعتی، که ذینفعان صنایع پلاستیکی و صنایع پایین دستی پتروشیمی هستند، حضور داشتند.

وی ضمن بیان اینکه در سالجاری تاکنون دو تور صنعتی از سوی این شرکت برگزار شده است، اضافه کرد:  تور های صنعتی این شرکت در راستای ارتقای سطح مهارت و کسب تجربه مدیران واحدهای صنعتی از بخش‌های مختلف صنعت استان و کشور برگزار می باشد.

مدیر روابط عمومی مجتمع پتروشیمی شازند نیز در این بازدید  به ارائه مطالبی در خصوص این مجتمع پرداخت و گفت: مجتمع پتروشیمی شازند یکی ازبزرگترین مجتمع های پتروشیمی در کشور می باشد که در زمینی به مساحت 523 هکتار  احداث گردیده است .

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share