بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
احیای 35 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شهرک های صنعتی ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت:  35 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال مستقر در شهرکهای صنعتی استان ایلام با حمایت های همه جانبه در دولت یازدهم به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام اظهار داشت: در راستای تحقق منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی  و افزایش تولید و ایجاد اشتغال از سرمایه ‌گذاران بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی حمایت می‌شود.

وی افزود: ایجاد زیرساخت و توسعه بخش صنعت بعنوان موتور محرکه اقتصاد از مهمترین وظایف دولت ها در بخش حاکمیتی اقتصاد است و شرکت شهرک های صنعتی نیز با هدف ایجاد و توسعه زیرساخت های اقتصادی در بخش صنعت و استقرار صنایع کوچک به منظور افزایش خدمات رسانی و حمایت از واحدهای صنعتی تاسیس شد.

دارایی با بیان اینکه صنایع کوچک و متوسط توانایی تولید فن آوری های جدید اشتغال پایدار و کمک به واحدهای بزرگ تولیدی را در خود جای داده اند، یادآور شد: صنایع کوچک نقش مهمی در چرخه اقتصادی کشور دارند و در این راه دولت نیز با ارائه مشوق های ویژه از راه اندازی بخش های تولیدی در صنایع کوچک و متوسط استان حمایت می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنتی ایلام تاکید کرد: امکان ایجاد کارخانه ها و کارگاه های صنایع پایین دستی در تمام نقاط کشور، برخلاف صنایع بالادستی که بدلیل نیاز بالا به مواد اولیه و حجم سرمایه گذاری بالا و همچنین دسترسی به بازارهای جهانی، فقط باید در کنار ذخایر هیدروکربوری یا دریا ایجاد شوند، توجیه اقتصادی دارد.

دارایی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در حوزه صنایع کوچک و متوسط ایلام در حال اجرا است، افزود: کمک به توسعه صنایع کوچک و متوسط مهمترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام اضافه کرد: تلاش برای جذب سرمایه‌ گذاران و ارائه خدمات مطلوب به آنها و تقویت و حمایت از صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی می‌تواند در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اثرگذار باشد.

وی با اشاره به توانمندی های استان ایلام یادآور شد: این استان دارای پتانسیل‌ های فراوانی است و با حمایت و توانمند سازی واحدهای تولیدی و پشتیبانی از سرمایه گذاران می توان استعدادهای بالقوه اقتصادی استان را بالفعل کرد.

وی تاکید کرد: آماده‌ سازی زیرساخت‌ها در شهرک و نواحی صنعتی و ایجاد جذابیت در این شهرک‌ها از جمله برنامه های این مدیریت است تا سرمایه ‌گذاران برای ایجاد واحدهای تولیدی ترغیب شوند.

وی از بهره برداری 3 شهرک صنعتی در شهرهای بدره، سیروان و هلیلان خبر داد و گفت: حمایت های لازم از طرح‌های فعال صنعتی نیز انجام خواهد شد و همچنین برای طرح‌هایی که با مشکلاتی مواجه بوده و یا نیاز به حمایت تسهیلاتی دارند، برنامه های خوبی در دست اقدام است.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام نیز در این دیدار از کمک و حمایت رسانه ها برای بیان دستاورد دستگاههای اجرایی به مردم  خبر داد.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share