بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ظرفیت برق شهرک های صنعتی قم 100 درصد افزایش یافت

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از افزایش صد درصدی ظرفیت برق شهرک های صنعتی استان در سه سال اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی­نژاد در حاشیه بازدید از پروزه های زیرساختی شهرک های صنعتی قم با اعلام این خبر اظهارداشت: با تلاش های صورت گرفته و حمایت مدیران دستگاه های استان قم شاهد افزایش صد درصدی ظرفیت برق مورد نیاز شهرک ها و ناحی صنعتی استان طی سه سال گذشته بودیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت شهرک های صنعتی در استان تا سال 91 بمدت 15 سال 140  مگاوات برق تامین شده بود افزود: از سال 92 تا امروز 141 مگاوات برق برای واحدهای صنعتی قم تامین گردیده که نشان می دهد در طول تنها 4 سال میزان موجودی برق شهرک های صنعتی استان 100 درصد افزایش یافته است.

طیبی نژاد با تقدیر از مدیران و دستگاه های خدمت رسان به خانواده صنعت استان قم یادآور شد: این موفقیت درحالی بدست آمده که این شرکت از نظر بودجه و اعتبارات در محدودیت قرار دارد و کلیه هزینه کردها از منابع داخلی آن می باشد.   

وی میزان برق تامین شده شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم را بالغ بر 281 مکاوات اعلام کرد و بیان داشت: در حال حاضر در این بخش مشکل خاصی نداریم و آماده پذیرش سرمایه گذاران جدید در سطح شهرک های صنعتی بخصوص شهرک صنعتی محمودآباد می باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم اضافه کرد: خوشبختانه با تلاش ها و حمایت های وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین برنامه های راهبردی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران خدمات و طرح های بزرگی در حمایت از تولید کشور و تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی اجرایی شده است که بخشی به اطلاع عموم رسیده و بخشی از دستاوردها نیز اعلام خواهد شد.

   1396/2/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share