بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر درشهرکهای صنعتی استان ایلام مطرح کرد: ایجاد و تکمیل زیرساخت های عمرانی و تسهیل روند سرمایه گذاری در شهرکها ونواحی صنعتی

 

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بازدید از واحدهای  مستقردر شهرک صنعتی  دره شهر اظهار کرد: یکی از ماموریت های اصلی سازمان صنایع کوچک  و شهرک های صنعتی ایران ایجاد و تکمیل زیرساخت های عمرانی و تسهیل روند سرمایه گذاری در شهرکها ونواحی صنعتی است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی یزدانی روز چهارشنبه در بازدید از شهرک صنعتی شهرستان دره شهر در 120 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان ایلام افزود: در حال حاضر953 شهرک و ناحیه صنعتی و همچنین 9 منطقه ویژه مصوب در سراسر کشور وجود دارد.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت آماده شدن زیرساخت ها  جهت  حمایت از واحدهای صنعتی کشور که عمدتاً کوچک هستند را مورد تاکید قرار داد و  گفت: تسهیل در سرمایه گذاری طرح های صنعتی از سیاست های مهم سازمان صنایع کوچک است.

وی هدف از این بازدید را بررسی مشکلات زیرساختی و همچنین مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان دره شهر عنوان کرد و گفت: بعد از بازدید و بررسی وضعیت این شهرک با ابلاغی که اوایل هفته آینده به مجموعه مسئولان استان خواهد شد هم در زمینه رفع نواقص زیرساختی شهرک های صنعتی و هم در زمینه تسهیل در کسب و کار سرمایه گذارانی که فعال هستند تصمیماتی اتخاذ می شود.

تسهیل در واگذاری اراضی و ارائه مشوق های لازم متناسب با موقعیت و ظرفیتهای مناطق مختلف کشور

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین در ادامه حضور خود در استان ایلام از شهرک صنعتی شهرستان ملکشاهی بازدید و اظهار کرد: جهت فعال سازی شهرک صنعتی ملکشاهی که دارای 30 هکتار زمین با بسترهای زیرساختی مناسب است طی یک ماه آینده پنج کارگاه صنعتی از طرف سازمان احداث و با شرایط ویژه چهارساله به متقاضیان کسب و کار واگذار می شود.                                                                                                                                                                                  

مهندس یزدانی تاکید کرد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغال  و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید برنامه این سازمان تسهیل در واگذاری اراضی و ارائه مشوق های لازم متناسب با موقعیت و ظرفیت های مناطق مختلف کشور است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افزود: جهت تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان ملکشاهی مشوق های از جمله واگذاری زمین با 10 درصد حق بهره برداری و یک سال تنفس و 4 سال بازپرداخت اقساط واگذار خواهد شد.

 مهندس یزدانی همچنین با اشاره به معافیت 13 ساله مالیاتی برای سرمایه گذاران در این شهرستان گفت: در راستای توسعه صنعت در ملکشاهی امتیازات ویژه ای نیز برای سرمایه گذاران در این شهرستان لحاظ خواهد شد. 

   1396/1/16

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share