بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مهندس یزدانی در نشستی صمیمی با کارکنان سازمان خبرداد: تفویض اختیارات به شرکت شهرکهای صنعتی استان ها در سال جدید

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در نشست صمیمی با کارکنان سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران ضمن تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در سال 95 ، از تفویض اختیارات به شرکت شهرکهای صنعتی  استان ها در راستای اعطای مشوق به صنعت‌گران  خبرداد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی یزدانی درآستانه فرارسیدن سال جدید ضمن تقدیر از تلاش‌های همکاران در جهت تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی اعلام کرد: تمام دستورالعمل ها وآیین نامه ها ی سازمان در سال جاری طی نشست های متعدد مورد بازنگری قرار گرفت  ومقرر شد از سال آینده تمامی اختیارات به هیأت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استانی تفویض تا در چارچوب تمرکززدایی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی پیگیری امور مرتبط با سرمایه‌گذاری تسهیل یابد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران این سیاست را در جهت بهبود فضای کسب وکار و کاهش بروکراسی اداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد با اجرای این سیاست  شاهد ایجاد نشاط در استان ها و جلب رضایت ذی نفعان باشیم.

 مهندس یزدانی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست با مدیران ارشد در مرکز31 استان کشور در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی افزود: طی یکسال اخیر در محل سازمان نیز با بیش از هزار صنعتگر درجهت شناسایی مشکلات و چالش های آنان  دیدار و گفتگو داشتیم  و همچنین توانستیم از زیر ساختهای عمرانی بیش از 270  شهرک و ناحیه صنعتی و واحدهای تولیدی مستقر در آن ها بازدید نماییم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بخش دیگری از سخنانش به تشریح برنامه‌های سازمان در سال 96 اشاره کرد وگفت: با توجه به برنامه های تحولی سازمان در سال جدید امیدواریم شاهد تحرک  بیشتر در سطح شهرکها ونواحی صنعتی و بهبود وضعیت تولید بیش از گذشته باشیم.

   1395/12/22

Rating: 6.5/10 ( 13 )
Share