بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت در هرمزگان مطرح کرد:راه اندازی بانک توسعه بنگاههای کوچک و متوسط با هدف ارائه تسهیلات و خدمات ویژه به صنعتگران

معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت در هرمزگان مطرح کرد: راه اندازی بانک توسعه بنگاههای کوچک و متوسط با هدف ارائه تسهیلات و خدمات ویژه به صنعتگران 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از شهرکها و نواحی صنعتی هرمزگان اعلام کرد : به دنبال این هستیم تا بانک توسعه بنگاه های کوچک و متوسط را با همکاری بانک مرکزی راه اندازی کنیم تا با نگاه ویژه به این بنگاه ها بتواند تسهیلات و خدمات ویژه ارائه دهد.

به گزارش روابط عمومی ؛ مهندس علی یزدانی با بیان مطلب فوق  افزود : این بانک در صورت راه اندازی  از نرخ تسهیلات گرفته تا نگاه کارآفرینی به این بنگاه هارا پوشش خواهد داد. هم اکنون  بنگاه های کوچک و متوسط در کشور 96 درصد بنگاه های کشور را در برگرفته که امیدواریم با راه اندازی این بانک بتوانیم به نحو صحیح از صنایع کوچک ومتوسط حمایت کنیم.

معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت  خاطر نشان کرد: علاوه بر آن، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با هدف پوشش ریسک این بنگاه ها با نگاه مناطق کمتر توسعه یافته تاسیس شد تا این بنگاه ها که امکان وثیقه نوع یک به نظام بانکی کشور را ندارند بتوانند از این امتیاز برای اخذ تسهیلات موردنیاز استفاده کنند.

مهندس علی یزدانی تصریح کرد : بااکثر بانکها در صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تفاهم نامه امضا کردیم تا ضمانت نامه این صندوق را بپذیرند.  در همین راستا یکی از اهداف طرح رونق نیز در سال جاری در چارچوب سیاست های اقتصادمقاومتی فراهم کردن همین ساز و کارها برای حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط بوده است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران یادآور شد : در کشور تا به امروز مراجعه بنگاه‌ها به سیستم بانکی از دو طریق سامانه بانکی بهین یاب، ثبت نام در سامانه و طرح در کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌ها یا کارگروه ملی در وزارت صنعت بوده است و عده ای نیز به دلیل اعتبارشان نزد بانکها و عدم چک برگشتی و اقساط معوقه، به صورت مستقیم به بانک‌ها مراجعه و تسهیلات دریافت کرده اند.

مهندس یزدانی همچنین با اشاره به ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی در قالب طرح رونق گفت: در چارچوب این سیاست‌ها تا کنون بیش از 20 هزار و 60 نفر از طریق سامانه بهین یاب به بانک‌ها معرفی شدند که 12 هزار و 887 بنگاه در بانک‌ها با آنها قراردادمنعقد شده  و از این تعداد به 12 هزار و 674 مورد تسهیلات به مبلغ 9 هزار و 57 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی در پایان تأکید کرد: طرح رونق تولید در سال 96 نیز استمرار می‌یابد.

   1395/12/20

Rating: 5.9/10 ( 11 )
Share