بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران بر توجه به کیفیت بسته بندی و ارتقای بهره وری واحدهای صنعتی

 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از۶ شهرک  و ناحیه صنعتی و چندین واحد تولیدی دراستان هرمزگان ضمن اشاره به توجه به کیفیت بسته بندی  و ارتقای بهره وری بر ثبت نشان تجاری (برند سازی ) واحدهای صنعتی جهت حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی تاکیدکرد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حاشیه این بازدیدها اظهار داشت:88هزار بنگاه دارای پروانه بهره برداری در کشور وجود دارد که سهم هرمزگان از این رقم 1 درصد و سهم اشتغال استان از این بنگاهها 23هزار نفر می باشد.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس یزدانی با تأکید بر مقوله آموزش وبهره وری در صنایع کوچک افزود: مهمترین موضوعی که کمتر به آن توجه شده بحث آموزش و بهره وری از کلیه عوامل تولید است و می بایست با توجه بیشتر در این خصوص و  آموزش صنعتگران ، بهره وری را بالا برده و با افزایش کیفیت محصولات بسترهای صادرات را فراهم سازیم.

وی ادامه داد : شکل گیری خوشه های صنعتی یکی دیگر ازمواردی است که می تواند به بنگاههای صنفی و صنعتی در راستای افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصولات کمک کند.

وی یکی از هزینه های تأثیر گذار در عدم رقابت با سایر کشورها را حمل ونقل عنوان و خاطر نشان کرد: حمل ونقل برای صنعتگران نقش تعیین کننده ای دارد و این  موضوع برای هرمزگان  امتیاز ی ویژه در مقایسه با بنگاههای سایر استانها کشور است.

 گفتنی است مهندس یزدانی درسفر به استان هرمزگان از واحد صنعتی ملس تولید کننده آب معدنی در شهرک صنعتی رودان ،واحد صنعتی قیر صنعت با اشتغال 70 نفر در شهرک خلیج فارس ،واحد تولید کننده اتصالات حرارتی و فشار قوی در شهرک 3 بندرعباس ، واحد بسته بندی ادویه و خشکبار در ناحیه صنعتی ایسین ، واحد پدرام طب تولید کننده لوازم پزشکی در شهرک بندرعباس 1 و واحد کارگاهی  بسپار نخل در شهرک 2 بندرعباس بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات واحد های صنعتی قرار گرفت .

   1395/12/20

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share