بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن تاکید برتامین زیر ساختهای لازم ، جهت حمایت از سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مولد خبرداد: کاهش 50 درصدی حق انتفاع از تاسیسات، در دو ناحیه صنعتی قلعه گنج ومنوجان کرمان، در سال 96

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از نواحی صنعتی قلعه گنج و منوجان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در جنوب استان کرمان ، ضمن تاکید برتامین زیر ساختهای لازم ، جهت حمایت از سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مولد، از کاهش 50 درصدی حق انتفاع از تاسیسات، در این دو ناحیه، در سال 96 خبر داد و گفت: واگذاری حق بهره برداری اراضی این ناحیه با ۵۰درصد تخفیف و حداقل پیش پرداخت همراه با حداکثر اقساط( ۴۸ماهه) صورت می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی یزدانی در سفر به استان کرمان گفت: توفیقی بود در سالی که مزین به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است از شهرستان قلعه گنج در استان کرمان که شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی هم می باشد ، بازدید کنیم .

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران ادامه داد: قلعه گنج منطقه بسیار محرومی است که به طبع این سیاست ها ، تحول عظیم اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی در آن شکل می گیرد.

مهندس یزدانی تصریح کرد: ناحیه صنعتی این شهرستان وسعت ۵۰ هکتاری دارد و دراین ناحیه ۱۰ واحد صنعتی دارای قرارداد و ۳ واحد به بهره برداری کامل رسیده و با بیش از ۱۰۰ نفر اشتغال مستقیم  و سرمایه ای بالغ بر ۹ میلیار تومان ایجاد شده است .

وی تکمیل زیرساخت ها  در شهرکها ونواحی صنعتی جهت جذب و ترغیب سرمایه گذاران را از جمله برنامه های سازمان در سال ۹۶ برشمرد و گفت: همچنین ایجاد تصفیه خانه فاضلاب، معابر ، مراکز مخابرات، آسفالت، روشنایی  و سایر زیرساخت های دیگر به تناسب استقرار واحدها بسیار فعال انجام خواهد شد.

معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت سیاست های اقتصاد مقاومتی را نجات دهنده کشور دانست ودر ادامه گفت: برای سرمایه گذاری در این ناحیه درسال آینده نه تنها هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت بلکه در راستای بیانات مقام معظم رهبری و دستورات ریاست محترم جمهوری و تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان  و با هدایت و راهبری سایر مسئولان اجرایی  امیدواریم شاهد توسعه سرمایه گذاری و اشتغال در این منطقه  باشیم.

وی اضافه کرد: ما در چارچوب این سیاست ها به منظور تشویق سرمایه گذاران و همسو با توسعه منطقه، واگذاری حق بهره برداری اراضی این ناحیه با ۵۰درصد تخفیف و حداقل پیش پرداخت همراه با حداکثر اقساط( ۴۸ماهه) صورت می پذیرد.

   1395/12/19

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share