بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعمال مشوقهای سرمایه گذاری برای متقاضیان استقرار در شهرکهای صنعتی فارس

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس با اشاره به ایجاد سه شهرک صنعتی در شهرستان لامردگفت: زیرساختها ی مناسبی در این شهرستان در قالب در شهرک های صنعتی  برای جذب سرمایه گذار وتوسعه صنعتی فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی فارس، شاهپور قنبری پس از بازدید از شهرک های صنعتی لامرد ،نیرایی و انرژی بر ،در جلسه با فرماندار شهرستان لامرد افزود: با توجه به در آستانه تکمیل شدن ظرفیت واگذاری در دو شهرک صنعتی لامرد و نیرایی ،توسعه و تکمیل زیرساخت ها در شهرک صنعتی انرژی بر در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر عامل  شرکت شهرکهای صنعتی فارس با تاکید بر اهتمام ویژه این شرکت برای توسعه زیر ساخت ها در  شهرک صنعتی انرژی بر لامرد گفت: تامین پایدار آب از مهمترین مشکلات این شهرک صنعتی بود  که در این زمینه حدود 45 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی فارس به شرکت آبفا پرداخت و  این شرکت آب  شهرک را تامین کرده است.

وی با اشاره به پایان طرح خط انتقال آب به این شهرک صنعتی گفت:این طرح با اجرای 7کیلومتر خط انتقال به پایان رسیده و آب مورد نیاز تامین شده  است.

قنبری  همچنین با اشاره به اجرای شبکه داخلی برق و اتصال این شهرک صنعتی به برق گفت:در آینده و متناسب با استقرار واحد های صنعتی احداث خط اختصاصی برق نیز انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی انرژی بربعنوان یکی از تخصصی ترین شهرک های صنعتی کشور در حوزه استقرار صنایع در حوزه انرژی ، آماده جذب سرمایه گذار است  گفت: با راه اندازی شهرک صنعتی انرژی‌بر جنوب در لامرد، زیرساخت مناسبی برای استقرار صنایع نفت و گاز و پتروشیمی فراهم شده است.

مدیر عامل  شرکت شهرکهای صنعتی فارس افزود: ایجاد شهرک صنعتی صنایع انرژی بر لامرد با توجه به همجواری لامرد با منطقه پارس جنوبی و عسلویه در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذار فراهم شده است.

وی اضافه کرد: این شهرک صنعتی با بیش از یک هزار و 83 هکتار مساحت یکی از وسیع ترین شهرکهای صنعتی استان و کشور محسوب می شود که از افق  مناسبی برای استقرار و فعالیت صنایع نفت و گاز و پتروشیمی برخوردار است .

قنبری  افزود: شهرک صنایع انرژی‌بر لامرد  ظرفیت استقرار 400 واحد صنعتی با پیش بینی اشتغال زایی 20هزار نفر را دارد.

وی با تصریح اینکه از سرمایه‌گذاران متقاضی فعالیت در این شهرک  صنعتی حمایت‌های لازم انجام می‌شود، گفت: مشوق‌های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران شامل اعمال تخفیف های ویژه و پرداخت 5درصد نقدی حق انتفاع و مابقی در اقساط 36ماهه درنظر گرفته شده است.

مدیر عامل  شرکت شهرکهای صنعتی فارس در ادامه با یادآوری اقدامات زیرساختی در  شهرک صنعتی لامرد و ناحیه صنعتی نیرایی در این شهرستان اظهار کرد: امسال طرح هایتکمیا پیاده رو سازی و  ایجاد ساختمان آتش نشانی در شهرک صنعتی لامرد و احداث برج نوری درناحیه صنعتی نیرایی انجام و به پایان رسیده است.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت شهرستان لامرد در جذب سرمایه گذار و نزدیکی به منطقه پارس جنوبی و همجواری با خلیج فارس، سرمایه گذاری در این شهرک های صنعتی از توجیه اقتصادی بالایی برخوردار است.

شهرک صنعتی لامرد با 20 هکتار وسعت، ظرفیت استقرار 34 واحد صنعتی با پیش بینی اشتغال زایی 492 نفر را دارد.

همچنین در ناحیه صنعتی نیرایی نیز با 20 هکتار وسعت، ظرفیت استقرار 65 واحد صنعتی با اشتغالزایی 324نفر به وجود آمده است.

 

   1395/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share