بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید هیات اتاق صنایع استانبول از شهرکهای صنعتی ساوه و مامونیه

یک هیات تجاری اقتصادی از استانبول ترکیه از شهرکهای صنعتی ساوه و مامونیه در استان مرکزی بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، در این بازدید که مسوولان اجرایی استان نیز حضور داشتند  این هیات از موقعیت  و نوع صنایع مستقر در این شهرکها بازید و از نزدیک با شرایط سرمایه گذاری در این مناطق آشنا شدند.

مصطفی آمره مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در جریان بازدید این هیات ترک گفت: نزدیکی به فرودگاه، وجود راههای دسترسی ریلی و جاده ای مناسب، معافیت های مالیاتی با توجه به قانون فاصله تا مرکز استان و نزدیکی  بازارهای مصرف در شعاع ۳۰۰ کیلومتری از مهمترین مزایای سرمایه گذاری در این شهرکها است.

 وی اضافه کرد: هم اینک زیر ساختهای لازم از جمله جدول و خیابان کشی،  آب، برق گاز و ایستگاه های آتشنشانی در شهرک صنعتی مامونیه برای سرمایه گذاری ایجاد شده است و بزودی شهرک صنعتی ساوه نیز کامل میشود.

وی اظهار داشت:شهرکهای صنعتی ساوه ومامونیه دارای صنایع شیمیایی، سلولزی، نساجی، خدمات، غذایی ،  برق و الکترونیک که شهرک صنعتی ساوه با اراضی دراختیار بیش از1100 هکتار و 138 هکتار زمین صنعتی واستقرار ۱۹ واحد صنعتی و شهرک صنعتی مامونیه با اراضی دراختیار 1090 هکتارو 367 هکتار زمین صنعتی و استقرار 303 واحدصنعتی از مزایای نزدیکی به فرودگاه، وجود راههای دسترسی ریلی و جاده ای مناسب برخوردار می باشند.

وی تاکید کرد: پرداخت حقوق انتفاغ از تاسیسات زمینی به صورت نقد و اقساط، مستثنی بودن از قوانین شهرداری و بخشداری و رایگان بودن مجوز ساخت و پایان کار رایگان از دیگر مزایای مهم سرمایه گذاری در این شهرکهای صنعتی است.

 مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در ادامه با اشاره به موقعیت بسیار ممتاز شهرک صنعتی مامونیه برای سرمایه گذاری افزود: این شهرک صنعتی  نیز همانند شهرک ساوه دارای ظرفیت های مناسبی برای هرگونه سرمایه گذاری است وشرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی آمادگی کامل برای هرگونه همکاری در راستای سرمایه گذاری را دارد.

   1395/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share