بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
امضای تفاهمنامه همکاری در شرکت شهرکهای صنعتی ایلام

تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی ایلام با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری این شرکت با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام "مرتضی دارایی" گفت: جلسه هم اندیشی در راستای اجرای تفاهم نامه بین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و معاونت فنی و اجتماعی وزارت کار و رفاه اجتماعی و به منظور ساماندهی خدمات رفاهی و اجتماعی کارگران در شهرکها و نواحی صنعتی تشکیل شد.

وی برگزاری دوره های آموزشی مهارتهای فرهنگی و اجتماعی، تشکیل تعاونی مسکن و تعاونی مصرف برای جامعه شاغل در شهرکها و نواحی صنعتی، هماهنگی و ایجاد سازوکارهای لازم برای بهره مندی کارگران از خدمات و کالاهای مورد ارائه برای با تخفیف و شرایط ویژه،  ایجاد مرکز نگهداری کودکان، دایر نمودن مرکز مشاوره، هماهنگی با مجموعه های ورزشی کارگران برای بهره مندی از جامعه مخاطبان تفاهم نامه و تشکیل صندوق و انعقاد قرارداد با بانک ها جهت پرداخت وام ضروری، رهن و خرید مسکن برای کارگران را از جمله موضوع های مطرح شده در این تفاهم نامه عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام هدف انعقاد این تفاهم نامه را افزایش سطح کمی و کیفی خدمات اجتماعی و بهبود شرایط رفاهی کارگران، ترویج فرهنگ سلامت، افزایش بهره وری بهبود فضای کسب و کار و توجه با ارتقاء نشاط اجتماعی در جامعه هدف دانست.

در پایان این جلسه از کشتارگاه، مرکز کسب و کار و ساختمان اداری شهرک صنعتی ایلام  بازدید شد

   1395/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share