بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
176 هکتار زمین در شهرکهای صنعتی قزوین زیر پوشش فضای سبز

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گغت:از مجموع یک هزار 920 هکتار از مساحت فاز عملیاتی بیش از 176 هکتار از اراضی صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه استان زیر پوشش فضای سبز قرار دارد.

بنابر گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین،  حمیدرضا خانپور در مراسم درختکاری در شهرک صنعتی لیا با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر از مجموع یک هزار و 920 هکتار از مساحت فاز عملیاتی شهرکها و نواحی صنعتی بیش از 176 هکتار از اراضی صنعتی زیر پوشش فضای سبز قرار دارد که شامل255 هزار اصله نهال و 7 هکتار گلکاری و چمنکاری می باشد. که در شهرک صنعتی لیا 19 هکتار فضای سبز ایجاد شده است.

وی مساحت فضای سبز ایجاد شده در سال جاری در شهرکها و نواحی صنعتی را 8 هکتار عنوان کرد.

خانپور با اشاره به اهمیت ایجاد فضای سبز و حفاظت از محیط زیست در شهرکها و واحدهای صنعتی گفت: طبق قراردادفی مابین شرکت و صاحبان سرمایه مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی 15% از مساحت زمین واگذار شده به صاحبان صنایع و 10% از اراضی در اختیار شهرکها و نواحی صنعتی طبق تعهدات این شرکت بایستی زیر پوشش فضای سبز قرار گیرد، که این مهم با همکاری و تلاش صنعتگران و سرمایه گذاران عزیزمحقق خواهد شد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تصریح کرد: با برنامه ریزیهای صورت پذیرفته در سال آینده نیز بیش از 9 هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان زیر پوشش فضای سبز قرار می گیرند.

هم اکنون تعداد 415 قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی لیا منعقد شده که از این تعداد 319 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 3 هزار و 300 میلیارد ریال و اشتغالزایی 7 هزارو 694 نفر پروانه بهره برداری اخذ کرده اند.

این مراسم همزمان با هفته منابع طبیعی و با حضور منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار، مدیر کل منابع طبیعی، مدیر کل ثبت ، املاک و اسناد و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و مسئولین برگزار شد.

   1395/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share