بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید اعضای اتاق بازرگانی استانبول از دو شهرک صنعتی زنجان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان اظهار داشت: اعضای اتاق بازرگانی استانبول از شهرکهای صنعتی افق ابهر و زنجان 4 بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، امیر حمیدنیا هدف از این بازدید را انتخاب محل مناسب جهت ایجاد شهرک صنعتی برای سرمایه گذاران ترک دانست و افزود: در کل کشور 6 شهرک صنعتی در سه استان به اتاق بازرگانی استانبول پیشنهاد شده بود که دو شهرک صنعتی افق ابهر و زنجان4 نیز جزو این شهرکها می باشند.

وی با اشاره به مزیت های منحصر بفرد استان برای حضور سرمایه گذاران کشور ترکیه تصریح کرد: استان زنجان با توجه به اینکه در مسیر جاده ترانزیت تهران-آنکارا قرار گرفته و از طرفی به کشور ترکیه نزدیک است، مکان مناسبی برای حضور سرمایه گذاران کشور ترکیه به حساب می‌آید.

این مقام مسئول بیان داشت: شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان می تواند زمین های شهرک صنعتی زنجان 4 را به صورت خام یا پس از اجرای تاسیسات و ایجاد امکانات زیربنایی به صورت فازهای صد هکتاری در اختیار سرمایه گذاران ترک قرار دهد. همچنین در شهرک صنعتی افق ابهر نیز این امکان وجود دارد.

گفتنی است اعضای اتاق بازرگانی استانبول پس از بازدید از شهرکهای صنعتی زنجان 4 و افق ابهر از شرکت پارس حیات ترکیه واقع در شهرک صنعتی شریف ابهر نیز بازدید کردند.

   1395/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share