بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کاشت 2 هزار نهال در ناحیه صنعتی ایسین بندرعباس

کاشت دو هزار نهال در ناحیه ایسین بندرعباس با حضور استاندار و مسئولان دستگاههای اجرایی هرمزگان به یاد شهدای آتش نشان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان ؛در حاشیه مراسم روز درختکاری در ناحیه صنعتی ایسین بندرعباس استاندار هرمزگان با اشاره به آیه آی از قرآن کریم یادآور شد : خداوند از بندگان خواسته با طبیعت و زمین مهربان باشند و از نعمت های آن به درستی استفاده کنند . خدا را شاکریم که امروز یک کار خوب و خداپسندانه انجام میدهیم و آن کاشت درخت و سرسبزی و حفاظت از طبیعت است.

جادری تأکید کرد :منابع طبیعی هر کشور ثروت آن کشور است و یکی از سرمایه های مهم هر جامعه ای طبیعت و منابع خدادادی است که در این خصوص مکلف هستیم از این مواهب هم حفاظت و هم حمایت کنیم و اگر بتوانیم در غنا و توسعه آن نیز بکوشیم.

وی افزود :امروز دنیا با مشکلی بنام محیط زیست مواجه هست و حداقل در کشور ما در سالیان گذشته نتایج از بین رفتن محیط زیست منجر به افزایش نسبی دما ،کاهش نزولات آسمانی و تغیییر در نظام ریزش های جوی است و با این وجود نیازمند عزم همگانی در کاشت درخت و حفظ منابع طبیعی موجود هستیم.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان نیز خاطر نشان کرد :برای سومین سال پیاپی شرکت شهرکهای صنعتی استان میزبان مراسم روز درختکاری بود که تعداد 2 هزار نهال به دست مسئولان ،دانش آموزان و هنرمندان استان به یاد شهدای آتش نشان غرس شد.

وی با اولویت قرار دادن کاشت نهال و افزایش فضای سبز در شهرکها و نواحی صنعتی اظهار داشت :در مجموع شهرکها و نواحی صنعتی استان تا قبل از دولت تدبیر و امید 12 هکتار فضای سبز داشت که در این دولت حدود 21 هکتار به فضای سبز موجود اضافه شده و این نشان دهنده توجه این شرکت به فضای سبز و کاشت درخت است.

وی با بیان اینکه مهمتر از کاشت درخت ،حفظ و مراقبت از آن است افزود :تأثیرات فضای سبز در پاکی هوا و سلامتی انسان بر کسی پوشیده نیست و همه باید خود را ملزم به کاشت و نگهداری از درختان کنیم که این امر شادابی و نشاط در روحیه صنعتگران را در پی دارد.

   1395/12/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share