بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آغاز عملیات اجرایی ناحیه‌صنعتی داورزن باحضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت

با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران عملیات اجرایی ناحیه صنعتی داورزن در آیینی آغاز شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مهندس علی یزدانی در این مراسم گفت: ساخت نواحی و شهرکهای صنعتی در مناطق مختلف کشور سبب توسعه و اشتغال می شود.

وی همچنین با اشاره به احداث ناحیه صنعتی داورزن افزود: امیدواریم هرچه سریعتر زمینه حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان در این ناحیه صنعتی فراهم شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اضافه کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه و خوبی به توسعه صنعتی کشور بویژه مناطق محروم دارد و تسهیلات ویژه ای را بدین منظور در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: از سرمایه گذارانی که در نواحی و شهرکهای صنعتی سرمایه گذاری کنند حمایت خواهیم کرد.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت عنوان کرد: برای ایجاد ناحیه صنعتی داورزن از سوی نمایندگان مجلس، استانداری، فرمانداری و مسئولان محلی پیگیریهای فراوانی شده که امیدواریم در ادامه فرآیند اجرای کار هم حمایت ادامه یابد و در خصوص تأمین اعتبارات لازم برای زیرساخت های ناحیه کمک کنند.

مهندس یزدانی بیان داشت: توسعه نواحی و شهرکهای صنعتی زمینه اشتغال پایدار را فراهم می کند و یکی از راههای حل مشکلات بیکاری در مناطق مختلف کشور توسعه نواحی صنعتی و شهرکهای صنعتی است که می تواند زمینه اشتغال پایدار را فراهم کند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اشاره کرد : شهرستان داورزن ظرفیت های خوبی در حوزه معدنی و گیاهان دارویی دارد لذا تلاش داریم با جذب سرمایه گذاران و ایجاد صنایع تبدیلی بخش کشاورزی و معدن شاهد رونق اقتصادی این منطقه باشیم.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت اظهارداشت: در همین راستا دولت و مجلس برای سرمایه گذاران بخش صنعت تسهیلات خوبی در نظر گرفته تا در بخش صنعت و تولید سرمایه گذاری نموده تا سبب اشتغال و رونق اقتصادی کشور شود.

وی با اشاره به وجود تولیدات فلفل و انواع ادویه و نیز کشت گیاهان دارویی در شهرستان داورزن عنوان کرد: با ایجاد کارخانه ها و واحدهای کارگاههای کوچک و صنایع غذایی مرتبط می توان در این ناحیه صنعتی زمینه اشتغال جوانان این شهرستان را فراهم کرد.

مهندس یزدانی تأکید کرد: استقرار ناحیه صنعتی داورزن یکی از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان بوده که با آغاز شروع عملیاتی آن این مهم محقق شده و سبب جذب سرمایه گذاران در این منطقه می شود.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت خاطر نشان کرد:  سرمایه گذاران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی مناطق کمتر توسعه یافته تا 13 سال از معافیت برخوردار می باشند.

 مهندس یزدانی در پایان گفت: برای جذب سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی مناطق محروم حداکثر مساعدت را خواهیم داشت.

   1395/12/16

Rating: 0/10 ( 0 )
Share