بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
راه اندازی هشت هزار و 743 واحد صنعتی با حمایت دولت تدبیر و امید

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: هشت هزار و 743 واحد صنعتی با حمایت دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته در کشور فعالیت خود را آغاز کرده اند که این مهم زمینه اشتغال151 هزار و 96 نفر را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی, مهندس علی یزدانی  روز شنبه در حاشیه بازدید از شهرک های صنعتی شهرستان های خوشاب، جوین و جغتای افزود: با تلاش دولت و پرداخت تسهیلات، حدود سه هزار واحد صنعتی نیز در سطح کشور احیا شدند.

وی ادامه داد: آمارها نشان می دهد که بخش مهمی از دلیل تعطیلی واحدها در سطح شهرک های صنعتی،‌ نبود بازار مصرف برای تولیدات آنها بوده است .

مهندس یزدانی اضافه کرد: به روز رسانی تجهیزات، افزایش تولیدات، کیفیت، تجاری سازی و انتخاب نشانک هایی با نام همان واحد صنعتی زمینه فروش بهتر محصولات در بازار عرضه و تقاضا را فراهم می کند.

وی اظهار کرد: کاهش ضایعات محصولات تولیدی، تغییر رویه و استفاده ازفناوری های روز برای عرضه محصولات ، نیز در ایجاد زمینه مناسب  برای فروش محصولات تولید کنندگان موثر است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ادامه داد: این سازمان دوره های آموزشی رایگان برای صنعتگران صنایع کوچک برگزار می کند تا در بازار فروش حضور مؤثری داشته باشند.

مهندس یزدانی عنوان کرد: همچنین با وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تفاهم نامه هایی برای احداث مجتمع های فرهنگی و ورزشی در سطح شهرک های صنعتی کشور به امضاء رسیده است.

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار کرد: وظیفه این سازمان ایجاد زیرساخت های لازم و بسترسازی مناسب برای حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی است.

وی با اشاره به استقرار 96 درصد صنایع کوچک در شهرک های صنعتی عنوان کرد: توسعه شهرک های صنعتی زمینه ساز حضور سرمایه گذاران، رونق اشتغال، توسعه سرمایه گذاری و صنعت در کشور است.

شهرک های صنعتی غرب خراسان رضوی شامل شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب 655 هکتار وسعت دارند و 84 واحد صنعتی در آنها استقرار یافته است.

هم اکنون 61 واحد صنعتی در شهرک های صنعتی شهرستان فعال است و یکهزار و 600 نفر در آنها مشغول فعالیت هستند.

   1395/12/15

Rating: 10/10 ( 1 )
Share