بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از ایستگاه TBS شهرک صنعتی سبزوار2 با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ایستگاه تقلیل فشار و شبکه توزیع گاز شهرک صنعتی سبزوار2 , افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی بیان داشت: فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک،متوسط و بزرگ در راستای همراهی با صاحبان سرمایه و تسهیل در ایجاد سرمایه‌گذاری علاوه بر ایجاداشتغال،رونق اقتصادی را در برخواهد داشت و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت را درشهرکها و نواحی صنعتی بدنبال داشته است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اظهار داشت: روند پیشرفت پروژه های عمرانی در حال اجرا و باید با بررسی دقیق و در زمان مقرر به اتمام برسد تا در برنامه های برنامه ریزی شده واحدهای صنعتی خللی وارد نشود.

مهندس یزدانی عنوان کرد: اعمال مشوق ها در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و برای حمایت حداکثری از سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: اجرای پروژه گاز در جهت کمک به توسعه پایدار,حفظ مسائل زیست محیطی و تامین انرژی پاک جهت واحدهای صنعتی است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطرنشان کرد: بهره برداری و استفاده بهینه از تمامی منابع و ظرفیت ها و تلاش مضاعف در جهت خواسته های صنعتگران در تمامی شهرکها و نواحی صنعتی باید بصورت ویژه از طرف مدیران در شهرکهای صنعتی کل کشور انجام شود.

در پایان گفتنی است، این پروژه عمرانی با حجم عملیات 1500 متر مکعب اساس، و 120هزار متر مربع سانتیمتر آسفالت بیندر انجام شده است.

   1395/12/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share