بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یکروزه به استان خراسان رضوی مطرح کرد: حمایت های لازم برای واحدهای صنعتی و تولیدی

 

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران صبح امروز با فعالان اقتصادی و صنعتگران شهرستان سبزوار دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی در بازدید از 2 کارگاه تولیدی پوشاک در شهرستان سبزوار بیان داشت: در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و با حمایت های دولت تدبیر و امید عوامل مختلف در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفته تا در راستای ایجاد اشتغال مولد و توسعه صنعتی بیشتر موفق باشند.

وی ادامه داد: واحدهای صنعتی و تولیدی باید با تکنولوژی روز دنیا آشنا و بروز باشند و در هر لحظه بتوانند زمینه تغییر در محصولات را داشته تا از فرصتی که ایجاد شده پس از تحریم ها استفاده و محصول خود را صادر و با دسترسی به بازارهای خارجی توانمند تر کنند.

مهندس یزدانی تأکید کرد: در راستای کمک بیشتر به واحدهای صنعتی و تولیدی، تفاهم نامه های همکاری با نهادهای مختلف امضاء و به شهرکهای صنعتی همه استانها ابلاغ شده تا از آن استفاده و بهره برداری کنند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطر نشان کرد: آشنایی بنگاه‌های اقتصادی با ساز و کار بازارهای مختلف و تامین منابع مالی باید مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد تا در نهایت به اهداف منجر و آنها را توانمند سازد.

در پایان گفتنی است، فعالان اقتصادی و صنعتگران شهرستان سبزوار با مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به گفتگو پرداختند.

 

   1395/12/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share